Uzunköprü Emniyet Müdürü saldırıya uğradı.

admin

Uzunköprü Emniyet Müdürü Mustafa Tekin, beraberindeki 2 polis memuru ile birlikte İlçe merkezinde bulunan alkollü yerlere yaptıkları asayiş uygulamasında saldırıya uğradı.

Beraberindeki 2 polis memuru ile Pazar gününü Pazartesiye bağlayan gece saat 01.00 sularında ilçe merkezinde faaliyet gösteren alkollü işletmede asayiş uygulamasına katılan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tekin, polis ekiplerinin bölgeye sevkini beklediği sırada işletmeciler tarafından arkasından yapılan saldırıda hafif şekilde yaralandı.

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bölgeye intikal etmesinin ardından saldırgan 3 kişi gözaltına alınıp adli makamlara sevk edildi.

Yaşanan arbedede sırtı dönük esnada aldığı darbenin etkisi ile kaburgasında kırık oluşan Emniyet Müdürü, Tekin tedavi altına alındı.

Emniyet Müdürü Tekin ve beraberinde ki 2 polis memurunun tedavisinin yapılmak üzere Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildikleri ve durumlarının iyi olduğu açıklandı.

Gece saat: 00.00’dan sonra ilçe merkezinde yapılan asayiş uygulamasında kimlik kontrolü yapan Emniyet Müdürü ve beraberindeki 2 polis memuruna saldıran zanlıların yakalandığı açıklandı.

 169 total views,  2 views today

Next Post

Geçmiş: “Yatırım programının meclise gelmemesi Saygısızlıktır”

Yatırım programının hala meclise neden gelmediğini gündeme geldiğinde söz alan Akbulut, kanunda kasım ayının başında programın gelmesiyle ilgili bir madde olmadığını ve bunun normal karşılanabileceğini ifade etti. Ardından Akbulut’a cevap veren Geçmiş, yatırım programının meclise gelmemesinin bir saygısızlık olduğunu söyleyerek, “Bu meclise olan saygısızlığı ben içime sindiremiyorum. Bu bana değil, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp