Uzunköprü Fen İşleri yoğun mesaide

admin

Kış mevsimine girmeden önce Uzunköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında asfalt, kilit taş, kaldırım ve trotuar çalışmalarını sürdürüyor. Mescit Mahallesinde başlayan çalışmalar daha sonraları Kartopu, Huzur, Kasım, Konuk isimli sokaklarda devam etti. Asfalt söküm çalışmalarının ardından taş dizimine başlandı.  Ekiplerin yoğun çalışması sonucunda sokaklarda, yol ve kaldırım çalışmaları tamamlandı.

UZUNKÖPRÜ YOL YAPIMI (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilit taş işinin hızla tamamlandığı, Mescit Mahallesinin ardından Cumhuriyet ve Aşçıoğlu mahallelerinde çalışmalar aralıksız çalışmalarını sürdürecek olan Uzunköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üstün gayretle planlanan zamandan daha önce çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

UZUNKÖPRÜ YOL YAPIMI

 15 total views,  2 views today

Next Post

Etkilenmemek mümkün mü?

Son bahar ayları içindeyiz önümüzde zorlu kış günleri var. İnsanlarımız kış hazırlıklarına başladı. Bazı aileler geleneksel kış ürünlerini yaparak kış masraflarını azaltma derdinde. Bazı vatandaşlarımız ise elinde kalan buğdaya birkaç kuruş zam beklentisi içinde. Bunlar devam eden sorunlar bir de beklenmedik olaylar, ülkemizin oldubittiye getirilmek istenmesi, bazı çevrelerin bu olanlara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp