Uzunköprü’de dev yatırım projesi katı atık düzenli depolama tesisi

admin

kati-atik-tesis

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü, Meriç, Kırcasalih, Küplü, Subaşı Belediyeleri ve Edirne İl Özel İdaresinin üyesi olduğu Orta Edirne Katı Atık Yönetim Birliği tarafından, Birliğe üye İlçeler ve köylerdeki çöp sorununu ortadan kaldıracak “KATI ATIK DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ YAPIM İŞİ” ihalesine çıkılmıştır.

24 Ekim 2016 pazartesi günü saat14.00’te gerçekleşecek ihale sonucunda İlçemizin Modern katı atık düzenli depolama tesisine kavuşacağını ifade eden OREKAB Katı Atık Yönetim Birliği Başkanlığı görevini de yürüten Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN “ Uzunköprü’nün ve İlçe Belediyelerimizin en önemli eksikliklerinden birinin katı atıkların düzenli depolanıp, bertaraf edilmesidir. Tesis hizmete girdiğinde Katı Atık Birliğine üyelerin tüm çöpleri burada toplanacak, akabinde de üyelerin vahşi depolama alanları kademeli olarak rehabilite edilecek ve kapatılacaktır” dedi.

 

 

 

 617 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYESİ ÖDÜLE DOYMUYOR

83 PROJENİN İÇİNDE 2 PROJESİ DE BİRİNCİ OLDU  Tarihi Kentler Birliği’nin 2016  Yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması’nda katılan Edirne Belediyesi’nin 2 projesi de 83 proje içinde birinci oldu.  Selimiye Camii Çevresi Projesi ile Kırkpınar Alanı Kentsel Tasarım Projeleri’nin jüriden en yüksek puanı olarak birinci […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp