Uzunköprü’de Edis Fırtınası esti.

admin

Uzunköprü’de Edis Fırtınası esti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen  2. Uzunköprü Kültür, Sanat ve Tarım Festivali’nin ilk gününün akşamında  saat 21.00’de özellikle gençlerin merakla beklediği  “EDİS” konseri  Uzunköprü’lüleri coşturdu. Sevilen şarkıları ile sahneye çıkan Edis hayranlarına nefes kesen bir gece yaşattı. Binlerce Uzunköprü’lü EDİS’i görmek ve onun ağzından o güzel şarkıları dinlemek için konser alanına akın etti.

 

 

 

 

 

 

 

Sahnede en güzel şarkılarını  Festivale gelen Uzunköprülüler için seslendiren Edis hayranları ile selfi yapıp hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Edis’i izlemeye gelen hayranları cep telefonları ile Edis’i çekip o anı ölümsüzleştirdi.

Uzunköprü’lülerin gönlüne taht kuran ünlü sanatçının şarkılarına gece boyunca eşlik eden hayranları Edis’i görmek ve onun olduğu bir karede fotoğraf çekmek için uzun çaba sarf etti.

 

 

 

 

 

 

 

Sevilen şarkılarını konser alanını dolduran binlerce kişiyle birlikte seslendiren ünlü sanatçı, Belediye Başkanımız Av. Enis İŞBİLEN’den plaketini alarak Belediyemize teşekkürleri sundu.

  

 271 total views,  2 views today

Next Post

İl Millî Eğitim Müdürü'nden Özel Edirne Beykent Okulları'na ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Edirne’deki okulları ziyaretleri kapsamında Özel Edirne Beykent Okullarını ziyaret etti.14 Eylül 2017 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Özel Edirne Beykent Okullarında görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Hakan CIRIT’ın yapmış olduğu konuşmasında;” ilimizde bulunan tüm okul kurumların ve buralarda görev […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp