Uzunköprülü Pazarcılar Süper Marketi Bastı

admin

Uzunköprü ilçesinde Perşembe günleri ilçenin pazarı olması nedeniyle süper marketlerin meyve ve sebze reyonlarını dışarı taşımasına pazarcılar büyük tepki gösterdi. Uzunköprü’lü bir grup Pazar esnafı bir süper marketin kaldırım üzerinde bulunan meyve-sebze reyonunu dağıtarak olaya tepki gösterdi. Süper Marketin önüne kısa sürede gelen İlçe emniyet ekipleri taşkınlık yaşanmasını engelleyerek durumu kontrol altına aldı.

Sloganlar atarak Belediye Binasına a yürüyen Pazaryeri esnafı, Belediye Başkanı Enis İşbilen’le görüşmek istedi. İşbilen’in Ankara’da olduğunu öğrenen esnaf tepkisini zabıtaya göstererek, Süper Marketlerin kaldırım işgaline son verileceği sözünü  başkandan aldıklarını hatırlatan esnaf, Başkanın verdiği sözleri ne zaman tutacağını sordu.

 100 total views,  2 views today

Next Post

CUMHURİYET HALK PARTİSİNE GÖRE, NEDEN ŞEKER FABRİKALARI VATANDIR

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP olarak, Şeker Fabrikalarına verilen önemi ve fabrikalar için verilen büyük mücadelenin anlamını değerlendirdi. CUMHURİYET HALK PARTİSİNE GÖRE, NEDEN ŞEKER FABRİKALARI VATANDIR Cumhuriyet Halk Partisine göre ŞEKER VATANDIR, SATILMAZ, ama 16 yıldır Türkiye’yi yöneten Adalet ve Kalkınma Partisine göre fabrikalar zarar ediyor, satalım […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp