Vali Canalp köy gezilerine aralıksız devam ediyor

admin

   Edirne Valisi Ekrem Canalp göreve geldiği günden buyana başlattığı köy gezilerine aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar 190 köy ziyareti yapan Vali Canalp, Havsa İlçesine bağlı 11 köye giderek bu ilçedeki köy ziyaretleri tamamladı.

Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa ve beraberindeki heyet ile birlikte Naipyusuf, Necatiye, Taptık, Köseömer, Bostanlı, Osmanlı, Hasköy, Arpaç, Musulca, Habiller ve Söğütlüdere köylerini ziyaret eden Edirne Valisi Ekrem Canalp vatandaşların sorunlarını dinledi.  Vali Canalp yaptığı köy ziyaretlerinde köy muhtarları ve vatandaşlardan gelen köy içi yolların bakımı, çocuk oyun parkı, parke taş ihtiyacı, arazi yollarının bakımı, mezarlıkların çevre düzenlemesi ve bakımı, hayvan içme suyu göleti gibi taleplerin kısa sürede karşılanacağını ifade etti.

Edirne Valisi Ekrem Canalp öğleden sonra başladığı köy ziyaretlerini gece geç saatlerde bitirirken, vatandaşlar ise Vali Canalp’ın köy ziyaretlerinden oldukça memnun olduklarını ve sorunlarını direkt olarak aktarma fırsatı bulduklarını belirttiler.

 

 120 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’lilerden Recep Kozan’a Büyük destek

MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan, Edirne’lilerin takdirini toplamaya devam ediyor. 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimde MHP’den Edirne Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Edirne Halk Eğitim Merkezi Eski Müdürü Recep Kozan, Edirne’li seçmenin büyük desteğini almaya devam ediyor. Yeşili seven Edirne Aşığı olan Kozan, seçim çalışmalarına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp