Vali Canalp’ten İlçe Ziyaretleri

admin

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa ilçelerini ziyaret ederek,  nüfus müdürlüklerinde yapımı devam eden yeni konsept çalışmalarını inceledikten sonra esnafları ziyaret ederek uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İlk olarak Lalapaşa ilçesine giden Vali Ekrem Canalp’i,  ilçe Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, Belediye Başkanı İsmail Arslan ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Meltem Bal karşıladı. Kaymakamlık binasındaki İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapımı devam eden yeni konsept çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Canalp, işlem yaptıran vatandaşlarla sohbet etti.

Lalapaşa ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Vali Canalp, vatandaşlarla sohbet ederek salgınla ilgili olarak uyulması gereken kurallar ve alınacak tedbirler hakkında uyarılarda bulundu.

Lalapaşa’dan sonra Süloğlu ilçesine geçen Vali Ekrem Canalp, Kaymakam Mehmet Faruk Kazdal’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Meltem Bal’ın da hazır bulunduğu ziyaret sonrası Vali Canalp, yeni konsept çalışmalarında son aşamaya gelinen İlçe Nüfus Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı EKREM-CANALP-ZIYARETLER-13.jpeg

Süloğlu ilçesinin ardından Havsa İlçesine giderken Arpaç köyünde kısa bir mola veren Vali Canalp,  köyde bulunan vatandaşlarla sohbet ederek özellikle salgında alınması ve uyulması gereken tedbirler konusunda bilgilendirme yaptı ve uyarılarda bulundu.

Havsa ilçesi ziyareti öncesi güzergâhta bulunan Osmanlı köyünü ziyaret eden Vali Ekrem Canalp, köy muhtarı Arif Aykaç ve görevli jandarma ekiplerimize kolaylıklar diledi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp ilçe ziyaretleri kapsamında son olarak gittiği Havsa ilçesinde Kaymakam Reşit Özer Özdemir’i ziyaret etti. Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan’ında hazır bulunduğu ziyaretin ardından Vali Canalp, kaymakamlık birimlerinde incelemelerde bulundu.

Havsa ilçesinde Kaymakamlık ziyareti sırasında kütüphaneye gelerek en çok kitap okuyan minik “kitap kurtları” ile karşılaşan Vali Canalp, çocuklarımıza bu güzel alışkanlıkları için teşekkür ederek tebrik etti.

 1,613 total views,  35 views today

Next Post

Uzunköprü’ye 122 Kişilik Huzurevi

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde bulunan Trakya Üniversitesine bağlı eski Meslek Yüksek Okulu Huzurevine dönüşüyor. Hayırseverlerin katkıları ile huzurevine dönüşecek olan eski okulun protokol imza töreni valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Edirne Valisi Ekrem Canalp imza töreninde yaptığı konuşmada; “Bizim kültürümüzde yaşlılarımıza yönelik davranışlarımız çok özellik arz ediyor, bizim insanımız yaşlıya yapılan hizmeti, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp