Vali Duruer; “Ülke olarak en büyük varlığımız, sahip olduğumuz genç nüfustur”

admin

2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Edirne Valisi Hasan Duruer; Ülke olarak en büyük varlığı-mız, sahip olduğumuz genç nüfustur. Ülkemizin mutlu geleceği için çocuklarımızı, 21. Yüzyıl’a uygun, sağlıklı bireyler olarak yetiştirmeli ve onlara çağdaş eğitim ve öğretim olanakları sağlamalıyız. Değerli öğretmenler; Çocuklarımız, gençlerimiz sizin eserinizdir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi hedefimiz ilimde, bilimde yarışmak ve uygar medeniyetin üstüne çıkmaktır.

ERC_2484

Bunları yaparken bu yeni eğitim ve öğretim yılında da yüreğinizde taşıdığınız sevgi, şefkat, hoşgörü ve özveriyle tüm çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için büyük bir gayret ve çalışma içerisinde olacağınızdan şüphemiz yoktur. Sevgili öğrenciler; Yeni bir eğitim ve öğretim yılına başlamanın sevinci ve heyecanı içerisindesiniz.

2012-2~3

Sizlerin sevincini ve heyecanını paylaşıyor ve sizleri önemsiyoruz. Bütün gayretimiz, sizlerin iyi insan olarak yetişmesi içindir. Hayatınız boyunca çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimser, başkasının düşüncesine saygı gösterirsek başarıya ulaşabiliriz. Yeter ki kendinize güvenin. Çalışılarak aşılamayacak hiçbir engel, ulaşılamayacak hiçbir zirve yoktur.

2012-2~2

Ve siz değerli veliler; anne ve babalar olarak çocuklarımız bizlerin en değerli varlıklarıdır. Onların geleceğe en iyi biçimde hazırlanma-ları için sevgimizi ve güvenimizi hissettir-mek, onlara verebileceğimiz en büyük destektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2013-2014 eğitim-öğretim yılında tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum. dedi.

 184 total views,  2 views today

Next Post

“Okul Başlıyor” Dergisi Yayında

Edirne Ajans Medya Grubunun kültürel hizmetleri arasında yer alan  “ Okul Başlıyor” dergisinin 2.  sayısı  16 Eylül Pazartesi okurlarıyla buluşuyor. 2013-20145 Yeni Eğitim-Öretim yılı ile ilgili önemli bilgilerin yer aldığı dergimizin içeriğinde; Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Yeni öğretim yılı ile ilgili mesajı ve haberi,  Edirne Valisi Hasan Duruer, Milli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp