Vali Duruer’den Alperenler’e İade-i Ziyaret

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer, Alperen Ocakları Edirne Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu. Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu ve üyeler tarafından bina kapısı önünde karşılanan Vali Hasan Duruer, ocak toplantı salonunda bir süre ocak gençleri ile sohbet etti.

Ziyarette konuşan Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu “Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Edirne’mize at anan Sayın Vali Hasan Duruer’i ilk geldiği zaman kendisine ‘Hoş geldiniz’ ziyaretinde bulunmuştuk. Kendileri de bugün bizleri ziyaret ettiler” dedi. Cankaloğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sayın Valimiz Edirne’ye ilk geldiği günden beri yapmış olduğu icraatları ile tüm halkımızın olduğu gibi biz Alperenlerin de takdirini kazanmıştır. Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partileri ile iyi ilişkiler kurarak alışılmışın dışında güzel bir olaya imza atarak ziyaretlere başlamıştır. Kendisi halkla iç içe olmayı şiar edinmiş ve Edirne’de devletle halkı bütünleştirmiştir” dedi.

Valisi Hasan Duruer ise konuşmasında; “Sivil Toplum Kuruluşları demokrasimiz için demokrasimizin gelişmesi için olmazsa olmazıdır. Bizler de ziyaretlerde bulunmak sureti ile görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bugün bu ziyaretlerimizin bir durağı olarak da Alperen Ocakları’nı ziyaret ettik” dedi.

 192 total views,  2 views today

Next Post

Beklentiler Boşa Çıkmamalı

Bölgemiz açısından bu yıl çok önemli.  Bir yandan Edirne’nin UNESCO denetimi gerçekleşecek, böylece Edirne turizm açısından  dünya da cazip  ve gözde bir kent olacak. Diğer yandan bunun önemini bilen turizme  yönelik  yatırımcı çevreler Edirne’ye  yatırım seferberliği  başlatacak. Tüm bunlar bizim beklentilerimiz, olur veya olmaz onu  göreceğiz.     Yalnız şurası gerçek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp