Vali Konağı Çocuklarla Şenlendi

admin

Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp, Cumhurbaşkanlığı himayesindeki “Bir Dünya Kur” çatı programı kapsamında  “Biriz, Bütünüz, Güçlüyüz” sloganı ile Çocuk sitesi, Sevgi Evleri ve Okul Destek Programında yer alan çocuklarla Vali Konağı bahçesinde düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, ETSO Kadın Girişimciler üyeleri, Melahat Hulusi Datenin Çocuk Evleri, Sevgi Evlerinde yaşayan çocuklarımız, Okul destek Programında yer alan 180 çocuğumuz vali konağı bahçesinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, ETSO Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Melahat Hulusi Datenin Çocuk Evleri Sitesi, Sevgi Evlerinde yaşayan çocuklar ile Okul destek Programında yer alan 180 çocuk vali konağı bahçesinde düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendi.  Etkinlik Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp himayelerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde; Edirne Kadın Girişimciler kurulu işbirliğinde gerçekleştirildi. Edirne Kırsalın doğal Pazarı ve Kadın Girişimciler Projesinde yer alan kadınlarımız tarafından çocuklarımıza el emeği yöresel kahvaltı ikramı yapıldı. Çocuklar için hazırlanan çeşitli hediyeler takdim edildi.

Devlet koruması altında bulunan çocuklarımıza vali konağında verilen kahvaltı, oyunlar ve çeşitli etkinlikle sürdü. Vali konağındaki kahvaltı etkinliğinin gerçekleşmesine katkı sağlayan ETSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Kırsalın Doğal Köy Pazarı üyelerine katkılarından dolayı Vali Canalp ve eşi Hanımefendi Canalp teşekkür ederek, hediyelerini takdim etti.

 507 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Ajans Medya grubu askerini uğurladı.

Edirne Ajans Medya grubunda 5 yıldan bu yana görev yapan Sunay Sevinç Vatani görevini yapmak üzere Manisa Alaşehir’e uğurlandı. Edirne Ajans Medya grubunda Grafik Tasarım bölümünde görev yapan şirketimizin sevilen ismi Sunay Sevinç için geçtiğimiz hafta sonu kendi köyü Pazardere köyü’nde uğurlama töreni gerçekleşti. Eş dost ve akrabaların katıldığı uğurlama […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp