Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”

admin

Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir, Bayramın ilk günü sabahı Selimiye Camisinde Bayram namazı sonrası bayramlaşma töreninde bir konuşma yaptı. Buradaki törene Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Garnizon Komutan Tuğ General Hidayet Arı, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm, Daire Müdürleri sivil toplum kuruluşları katıldı. Özdemir burada yaptığı konuşmada, “Ramazan ayının başladığı günden bugünü kadar iftarlarla teravih ve ramazanın bereketi ile birlikte yaşadık. Başta Selimiye olmak üzere tüm camilerimizde bu kutsal ayı idrak ettik. Bugün de burada ramazan bayramını birlikte kutluyoruz. Ben özellikle Edirne halkının hemşerilerimin zira ben kendimi Edirneli olarak görüyorum.  Görev yaptığım her yer benim memleketimdir. Oradaki insanlar da benim hemşerimdir.

Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNE’DEKİ HUZUR ÜLKEYE VE DÜNYAYA ÖRNEK OLMALI

Özellikle Edirneli hemşerilerimin de bayramını tebrik ediyorum. Edirne’deki huzurun ülkemize ve dünyaya örnek olmasını dilerim.

Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarih boyunca bu güzel kent Edirne Osmanlı medeniyetinin beşiği olmuştur. Bizansı, Romayı yenen medeniyetin yerleştiği ve geliştiği medeni alanda dünyaya örnek olmuş bir kenttir. Bundan sonra da bu görevinin devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.   Selimiye  Camisi önünde yapılan bayramlaşma töreni sonrası  törenlere Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri ,Huzurevi ,Jandarma Komutanlığı, Çocuk Sitesinde  ve Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde devam edildi.  Yaşlı ve hasta ziyaretleri yapıldı.

 

 

Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (3) Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (4) Vali ÖZDEMİR “görev yaptığım yer benim memleketimdir”  (5)

 112 total views,  2 views today

Next Post

Başkan GÜRKAN muhtarlarla bir araya geldi

Ramazan Bayramı nedeniyle muhtarlarla bir araya gelen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, demokrasinin gerçek temsilcilerinin mahalle muhtarlarının olduğunu söyledi. Ramazan Bayramı’nda mesai yapan belediye personelini de unutmayan Gürkan, Temizli İşleri Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personelin bayramını kutladı.                 Edirne Belediye Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp