Vali Özdemir Meriç İlçesi’nde incelemelerde bulundu

admin

Edirne Valisi Günay Özdemir, Meriç İlçesine giderek incelemelerde bulundu. Hükümet Konağı önünde Meriç Kaymakamı Ali İhsan Başak, daire müdürleri ve muhtarlar tarafından karşılanan Vali Özdemir, ilk olarak kaymakamlıkta incelemelerde bulundu.

vali-ozdemir-meric-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaymakamlık Makamında Kaymakam Ali İhsan Başak, ilçe hakkında Vali Günay Özdemir’e brifing sundu. Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe Entegre Hastanesini ziyaret eden Vali Özdemir,  hastanenin eksikleri ve sorunları hakkında bilgi aldı ve eksiklerin bir an önce giderilmesi için çalışmaların tamamlanmasını istedi. Hastanedeki incelemelerinin ardından İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek, Emniyet Amiri Nail Dalsar’dan bilgiler aldı. İlçede asayiş olaylarının az olduğu ve hırsızlık olayının hiç yaşanmadığını öğrenen Vali Özdemir, Meriç halkını tebrik etti. Vali Özdemir Emniyet Amirliği ziyaretinin ardından yeni yapılan Hükümet Konağında incelemelerde bulundu.

vali-ozdemir-meric-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meriç Belediyesi konferans salonunda köy ve mahalle muhtarları ile toplantı düzenleyerek sorunları dinleyen Vali Günay Özdemir, acil olan ihtiyaçların bir an önce çözüleceğini söyledi. Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük’ü ziyaret eden Vali Özdemir, belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Özdemir Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi.

Edirne Valisi Günay Özdemir, Meriç İlçesindeki son ziyaretini ise Jandarma Komutanlığı’na yaptı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Tolga Balkan, Vali Günay Özdemir’e ilçenin asayişi hakkında bilgi verdi.

 

vali-ozdemir-meric-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-1

 139 total views,  2 views today

Next Post

Bakanlara yerel sorunlar sorulmalı!

           Edirne’yi bakan ve üst düzeyde siyasiler gelip basın toplantısı düzenlediğinde genellikle ulusal basına mensup arkadaşlarımız ülke genelini kapsayan sorular yöneltiyor. Bizler de bunu haber olarak gündeme taşıyoruz. Aslında bu tür toplantılarda mahalli basın olarak bizlerin,   bakanlara ve iktidar partisi üst düzey mensuplarına daha ziyade bölgemizi yakından ilgilendiren sorular yöneltmemiz, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp