Vali Özdemir OSB’de incelemelerde bulundu

admin

Edirne Valisi Günay Özdemir, Organize Sanayi Bölgesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Çalışmalar ve yapılan üretimler hakkında bilgiler aldı.

Vali Özdemir, OSB Müdürü Murat Ilıcak ve GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir ile birlikte OSB’de incelemelerde bulundu.  OSB’ye doğalgaz verme çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Özdemir; “Edirne Organize Sanayi Bölgesi doğalgaza kavuşmak üzere çalışmalarda sona gelindi. Şu anda doğalgaz ana hattı OSB’nin önüne kadar gelmiş durumda, bundan sonra OSB içinde yapılacak kazı çalışmaları ile işletmelere doğalgaz verilecek. Doğalgazın verilmesi ile işletmelerde girdi maliyetleri düşecek” dedi.

Edirne Valisi Günay Özdemir, doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonda OSB’de üretime devam eden Ekomak, Ön Metal, İnterplast ve Hilal Alüminyum işletmelerini gezerek firma yetkililerinden üretimleri hakkında bilgiler aldı.

 319 total views,  6 views today

Next Post

YUNAN MAHKEMESİ’NİN KARARINA İTİRAZ EDİLECEK

Edirne Belediye Başkan Vekili Selçuk Çakır, kullandığı kepçe ile tampon bölgeden dönüş için manevra yaparken Yunan askerleri tarafından gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece 5 ay hapse ve bin 500 EURO para cezasına mahkum edilen belediye işçisi ile ilgili karar ve kepçenin alıkonulmasına itiraz edeceklerini söyledi. Edirne Belediye Meclisi Mayıs Ayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp