Vali ÖZDEMİR’den bayram ziyaretleri

admin

vali-ozdemirden-bayram-ziyaretleri-1

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir ve beraberindeki heyet, Kurban Bayramı münasebetiyle çocuk sitesi, Huzurevi İl Jandarma Komutanlığı, Selimiye ve Cumhuriyet Polis Karakolu ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

vali-ozdemirden-bayram-ziyaretleri-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vali Özdemir, ilk ziyaretini Edirne Valiliği Çocuk Sitesi’nde bulunan çocuklarla gerçekleştirdi.  Burada bulunan çocuklarla tek tek ilgilenen Vali Özdemir çocuklara bazı hediyelerle bayram harçlığı verdi. Vali Özdemir daha sonra Huzurevini ziyaret etti.   Vali Özdemir ve beraberinde heyet huzurevinde bulunan yaşlılarla tek tek ilgilenerek, bayramlarını tebrik etti ve hediyelerini takdim etti. Bayram ziyaretlerinin son bölümünde ise Vali Özdemir, İl Jandarma Komutanlığı, Selimiye ve Cumhuriyet Polis Karakolu ile Çevik Kuvvet merkezine giderek, görevli askeri personel ve polislerle bayramlaştı.

vali-ozdemirden-bayram-ziyaretleri-5

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir’e, ziyaretleri esnasında, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan eşlik etti.

vali-ozdemirden-bayram-ziyaretleri-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne halkının ve tüm İslam âleminin bayramını tebrik ederek, özelikle bayram boyunca sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu. Vali Özdemir, basın mensuplarının da bayramını kutlayarak, yaptığı açıklamada, “Bugün Kurban Bayramı’nın birinci gününü Edirne’de huzur ve barış içerisinde kutluyoruz. Edirnelilerin sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmeleri için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Bütün ekiplerimizle, sağlık ve trafik ekiplerimizle, güvenlik güçlerimizle vatandaşlarımızın huzur ve güvenlik içerisinde bayramı geçirmeleri için ellerinden geleni arkadaşlarımız yapıyorlar. Bu konuda özellikle halkımızdan trafik kurallarına uymalarını istiyoruz. Çünkü bayramlar her zaman bizim en sevinçli günlerimiz olmasına rağmen maalesef zaman zaman bayramlarda üzücü can kayıplarıyla karşılaşıyoruz. Bu da bizi bayramlarda üzüyor. Onun için ben özellikle hemşerilerimden kurallara uymalarını ve bu konuda da dikkatli olmalarını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
vali-ozdemirden-bayram-ziyaretleri-2

 75 total views,  2 views today

Next Post

Bir dini bayramımız daha geçti

            Dini bayramlarımız,  tüm İslam aleminin ortaklaşa kutladığı, Müslümanlar arasında dostluğun, barışın sağlanmasına katkı  yapması beklenen kutsal günlerdir. O günler geldiğinde küskünler barışır, dargınlıklar yerini dostluğa, kardeşliğe terk eder. Dini  bayramlarımızdan  beklentiler bunlardır. Bayramların  amacı böyle olmasına karşın, bayram günleri de  yılın diğer günleri gibi  aynı dinden olan insanların birbirinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp