Vali Özdemir’den ilk iftar, çadırda

admin

Vali Özdemir'den ilk iftar, çadırda (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı her yıl düzenli olarak açtığı iftar çadırını Selimiye Camii kenarına kurdu.Edirne Valisi Günay Özdemir, Ramazan Ayının ilk iftarını Selimiye Cami yanında Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından kurulan iftar çadırında açtı.

Vali Özdemir'den ilk iftar, çadırda (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valiliği tarafından organize edilen ilk iftara Vali Günay Özdemir’in yanı sıra Edirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu, Vali Yardımcıları Beyazıt Tanç, Mustafa Serdar Bakır,  İl Müftüsü Emrullah Üzüm, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Hicran Balı, İl protokolü ve vatandaşlar katıldı. Her akşam 1000 kişiye Ramazan ayı boyunca iftar verilecek. Selimiye gölgesinde iftar açmanın hazzını yaşayan vatandaşlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teşekkür ettiler.

 

Vali Özdemir'den ilk iftar, çadırda (1)

 89 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN; "terörü lanetliyoruz"

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 07 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Vezneciler’de meydana gelen hain saldırı sonucu hayatını kaybeden sivil vatandaşlar ve şehit polisler için baş sağlığı dileğinde bulundu.                 Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Vezneciler’de çevik kuvvet otobüsüne park halindeki bombalı araçla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp