Vali Özdemir’den veda ziyareti

admin

Valiler Kararnamesi ile Ankara Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Edirne Valisi Günay Özdemir; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a veda ziyaretinde bulundu.

Edirne Valisi Günay Özdemir için Edirne Belediye Bandosu hoş bir sürpriz hazırladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kendisini ziyaret etmek için belediye binasına gelen Vali Özdemir’i belediye bandosu ile karşıladı. Vali Özdemir, Edirne Belediye Bandosu’na selam verdikten sonra Başkanlık Makamı’na çıktı.

Edirne Valisi Günay Özdemir’e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Gürkan, “Söz konusu Edirne ve Edirne’nin çıkarları ise; siz her zaman bizlerin yanında oldunuz. Edirne’mize kattığınız değerler için, Edirne’ye yaptığımız hizmetlerden dolayı sizlere tüm Edirneliler adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gürkan, Vali Özdemir’e Mimar Sinan, Adalet Kasrı, Pehlivanların ve Selimiye Camii’nin resmedildiği bir tablo hediye etti.

Vali Özdemir de Edirne’d e görev yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 98 total views,  2 views today

Next Post

Vali Günay ÖZDEMİR’den veda ziyareti

01Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Edirne Huzurevi Müdürlüğü etkinlik salonunda Huzurevinde kalmış ve vefat etmiş büyüklerimiz için Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR’in katılımı ile “Mevlit Programı” düzenlendi. Mevlit Programı; Huzurevi İmamı ve Din Hizmetlerinden Sorumlu Abdülkadir ŞİMŞEK’in okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlandı, duaların ve ilahilerin okunması […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp