Vali ÖZDEMİR’i Koca Yusuf güreşlerine davet ettiler

admin

Bulgaristan’dan gelen konuklar, Şumnu Şehrinin Karalar Köyünde düzenlenen,  Kırkpınar’ın efsane ismi cihan pehlivanı Koca Yusuf Yağlı Güreşleri’ne davet etmek üzere Edirne Valisi Günay Özdemir’i ziyaret ettiler.

FEDERSYN

 

 

 

 

 

 

 

 

Şumnu Koca Yusuf Spor ve Kültür Derneği Başkanı Arif Vasfi Ahmet, Yönetim Kurulu Başkanı ve Şumnu Karalar Köyü Muhtarı İsmail Ebazer ve Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zülfettin Hacıoğlu,  Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Nedim Dönmez, Edirne Valisi Günay Özdemir’i makamında ziyaret ettiler. Şumnu Koca Yusuf Spor ve Kültür Derneği Başkanı Arif Vasfi Ahmet, Bulgaristan’ın Şumnu şehri Karalar Köyünde düzenlenecek olan Koca Yusuf Yağlı Güreşleri’nin 4 Eylül’de yapılacağını belirterek, Vali Özdemir’i güreşlere davet etti.

Vali Özdemir de ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, davetleri için teşekkür etti ve güreşlere katılacak pehlivanlara başarılar diledi.

 

 

 

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Veteriner Hekimleri genel kurulu yapılıyor

Merkezi Edirne’de bulunan Trakya Bölge Veteriner Hekimleri Odası 15’inci genel kurulunu Eylül ayında gerçekleşecek. Merkezi Edirne’de olan Trakya Bölge Veteriner Hekimleri Odası 15’inci genel kurulunu Edirne’de Eylül ayında yapacak.                 Trakya Bölge Veteriner Hekimleri Odasının 2 yılda bir yapılan genel kurulunu, bu yıl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp