Vali Şahin, Akardere’de gönülleri fethetti

admin

Vali Şahin, Akardere’de gönülleri fethetti (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, alışılagelmişlerin dışına çıkarak Akardere köyünde yaşlı  90 yaşındaki Ayşe Deveci’nin evinde iftarını açtı.

Vali Dursun Ali Şahin, Akardere köyünde yüzde 97 özürlü raporu bulanan 65 yaşındaki Ayşe Deveci ve 90 yaşındaki annesi Ayşe Deveci’ninevine  iftarda konuk oldu. Süloğlu Kaymakamı Numan Altay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hicran Balı ve Akardere köyü muhtarı İlhan Sürgülü ile iftara katılan Vali Şahin, eşi Melahat Albayrak Şahin’le aile ile sohbet ederek çocuklara oyuncak dağıttı.

Vali Şahin, Akardere’de gönülleri fethetti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’den götürülen yemeklerle aile ile birlikte iftar yapın Vali Dursun Ali Şahin, “Bu akşam alışkanlıklarımızı değiştirip bu güzel ailemize konuk olduk. Bu ailemizin her türle ihtiyacı devletimiz tarafından karşılanıyor. Kendileri de çok memnun oldular. Ayrıca geçtiğimiz aylarda bu güzel köyümüze yüzlerce ceviz fidanı ekmiştik bu cevizlerin bakımları düzenli olarak yapılıyor ve sulama için devlet vatandaş işbirliği ile üç adet tanker aldık” dedi.

Vali Şahin köy kahvehanesinde çay içerken vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Vali Şahin, Akardere’de gönülleri fethetti (3)

 160 total views,  5 views today

Next Post

Kredi kartı borçları

Bankaların vatandaşlara kredi kartı alımında sağladığı kolaylıklar insanların borç batağına girmesinde en  önemli neden oluyor. Gelir giderini hesap etmeyen cebinde onlarca kredi kartı ile dolaşanlar şimdi borcu borçla kapatmaya çalışıyorlar.             Borcun borçla kapatılması özellikle bunun bankalar kanalıyla sağlanması mümkün olmadığı için sadece bu yıl Türkiye Bankalar Birliğinin verilerine göre […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp