Vali Şahin Kapıkule’de İncelemelerde Bulundu

admin

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Kapıkule sınır kapısını ziyaret etti ve burada incelemelerde bulundu. Vali Şahin,  yetkililerden yoğunluk hakkında bilgi aldıktan sonra, yaz tatillerini geçirmek üzere Türkiye’ye giriş yapan gurbetçi vatandaşlarla da bir süre sohbet etti ve sorunları hakkında bilgi aldı. Vali Dursun Ali Şahin gurbetçi vatandaşların Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanması için düzenlenen kabinleri de incelemelerde bulundu.

kapıkulede inceleme (1)

Edirne Valisi Şahin, Edirne Vali Yardımcısı ve Kapıkule Mülki İdare Amiri Nedim Özırmak ve Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın ve diğer yetkililerle birlikte gümrük sahasında incelemelerde bulunarak, gurbetçi vatandaşlara bir süre sohbet etti.  Vali Şahin Kapıkule sınır kapısından yoğun bir giriş olduğunu ifade ederek, “ Bu günlerde Kapıkule sınır kapısında yoğun bir giriş ve çıkış var. Bunun için ek önlemler alarak sıkıntı yaşanmasının önünü aldık” dedi.

kapıkulede inceleme

Gurbetçi vatandaşlardan büyük ilgi gören Vali Dursun Ali Şahin gurbetçi vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi ve birlikte fotoğraf çektirdi.

kapıkulede inceleme (2)

 

 

 118 total views,  2 views today

Next Post

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISI

İl Genel Meclisinin Ağustos ayı toplantısında bölgemiz için çok önemli bir konu tartışmaya açılmış. Bilindiği gibi, Edirne’nin özellikle ilçe köylerinin yollarında uzun süredir bakım ve onarım yapılamıyor. İlçelere yakın olan ve karayolları çevresinde kalan köy yollarında sathi olarak yollar asfaltlansa da, ilçe merkezlerine uzak olan köylerin yolları bir türlü onarılamıyor. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp