Vali Şahin Partilerin Milletvekili Adayları ve İl Başkanlarını ağırladı

admin

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin 7 Haziranda yapılacak genel seçimler öncesinde partilerin Milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

Vali Dursun Ali Şahin, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ergun Cebeci ile birlikte siyasi partilerin milletvekili adayları ve il başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Şahin Partilerin Milletvekili Adayları ve İl Başkanlarını ağırladı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Vali Şahin, yaptığı açıklamada, “Seçimler öncesinde partilerimizin milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya geldik. Seçimlerin huzurlu ve güvenli geçmesi için görüş alışverişinde bulunurken bir yandan da tanışma fırsatı bulduk. Edirne huzurlu bir kent ve seçimlerde de herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bir araya gelmemizin çok yerinde ve verimli olduğunu söylemek istiyorum. Ben şimdiden bütün adaylarımıza başarılar diliyorum ve seçimleri kazanacak adaylarımıza hayırlı olsun diyorum” dedi.

Milletvekili adayları da kendilerini tanıtarak, tüm adayların bir arada toplanması ve tanışma fırsatı buldukları için toplantıyı organize eden Vali Şahin’e teşekkür ettiler.

Vali Şahin Partilerin Milletvekili Adayları ve İl Başkanlarını ağırladı (2)

 163 total views,  2 views today

Next Post

Arena’da coşkulu toplantı

Yapıldığı illerde ilgi ile izlenen reyting oranı yüksek TV programları arasında ön sıralarda yer alan Ünlü gazeteci Uğur Dündar’ın ismi ile bütünleşen Arena yeni adıyla (Halk Arenası) programına ilgi büyüktü. Lalezar Restoran bahçesini dolduran büyük bir kısmı programı ayakta izleyen vatandaşlar Arena programını başından sonuna kadar ilgi ile izledi. Halkın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp