Vali Şahin yılın örnek valisi seçildi

admin

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i Balkan ülkelerinden gelen gençlerin buluştuğu Akademi Rumeli 3 projesi nedeniyle yılın örnek valisi seçti.

Vali Şahin yılın örnek valisi seçildi (2)

 

 

 

 

 

 

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in Türkiye genelinde gençler tarafından yılın örnek valisi seçildiği açıklandı. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Alpay Gürel yapmış olduğu yazılı açıklamada, Türkiye ve KKTC’de öğretim gören üniversite öğrencileri arasında yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in gençler tarafından yılın örnek valisi seçildiğini açıkladı.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Alpay Gürel, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in Türkiye Gençliği ile Balkan Devletleri arasında düzenlenen ‘Akademi Rumeli’ Projesiyle 150 öğrenciye Edirne’de Türkçe eğitim verilmesine ve Balkan Devletleri Gençliği ile Türkiye Gençliği arasında manevi bağların kurulmasına katkı sağladığı için Türkiye genelinde yılın örnek valisi seçilmesinde büyük etken olduğunu söyledi. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in ödülünün önümüzdeki günlerde Edirne Valiliğinde makamında takdim edileceği açıklandı.

Vali Şahin yılın örnek valisi seçildi (1)

 14 total views,  2 views today

Next Post

Sanayi kuruluşlarına yeni imkan

Sanayi Sektöründe İhtiyaç Duyulan İş Gücünü Yetiştirmek için Yeni Kurslar… Dezavantajlı mahallelerde yaşayan  dar gelirli kadınlarımızı meslek edindirme projeleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü ile  İşkur İl Müdürlüğü tarafından yeni meslek kursları planlandı. İşbirliği projesi kapsamında sanayii sektöründe ihtiyaç duyulan meslek kurslarını planlamak üzere, Aile ve Sosyal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp