Vali Şahin’den Kapıkule’ye Gece Denetimi

admin

23 Mayıs 2014 tarihinde yayınlanan kararname ile Edirne’ye atanan Vali Dursun Ali Şahin geldiği günden bu yana yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor. Yoğun ziyaretçi trafiğinden fırsat buldukça  kamu kurumlarından birifing  alan Vali Şahin son olarak cuma gecesi 22.30 sıralarında Kapıkule sınır kapısına giderek denetim ve incelemelerde bulundu.

vali dursun ali şahin kapıkule denetim (5)

Edirne Valisi Şahin dünyanın ikinci,  Avrupa’nın ise en büyük kara hudut kapısı olan Kapıkule’de incelemelerde bulundu. Kimseye haber vermeden cuma  gecesi 22.30 sıralarında Kapıkule sınır kapısına giden Vali Şahin TIR  giriş ve çıkış, Kapıkule yolcu salonu giriş ve çıkışlarında denetimlerinde bulundu.  Görevlilerden bilgiler alan alan Vali Şahin yolcularla da sohbet ederek herhangi bir sıkıntılarının olup olmadığını sordu.

vali dursun ali şahin kapıkule denetim (1)

Edirne Vali Yardımcısı ve Kapıkule Mülki İdare Amiri Nedim Özırmak’ında hazır bulunduğu denetimler sırasında bir açıklama yapan Vali Dursun Ali Şahin, Kapıkule sınır kapısının Türkiye’nin gözbebeği olduğunu söyledi.  Vali  Şahin “Mesai mefhumu gözetmeden hizmet odaklı çalışmalar yürüteceğiz, Kapıkule sınır kapısı dünyanın en büyük sınır kapılarından biri ve bizim Avrupa’ya açılan yüzümüz.

vali dursun ali şahin kapıkule denetim (2)

Yaz ayının gelmesi ile birlikte Avrupa’da çalışan gurbetçi vatandaşlarımızın da yaz tatilleri için anavatana gelecek olması nedeniyle eksiklerimizi görmek ve önlemlerimizi alabilmek adına denetimlerimizi sıklaştırdık. Gerekli tüm önlemleri alarak gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun olarak geldiği günlerde sıkıntı yaşanmaması için gayret ediyoruz. Bu tür denetimlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek” dedi.vali dursun ali şahin kapıkule denetim (3) vali dursun ali şahin kapıkule denetim (4)
vali dursun ali şahin kapıkule denetim (6) vali dursun ali şahin kapıkule denetim (7) vali dursun ali şahin kapıkule denetim

 

 

 

 227 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar’da kıran kırana mücadele başladı

Cuma günü Kırkpınar alanında yapılan tören sonrası güreşçiler çayıra indi ve kıran kırana mücadele başladı. Kırkpınar alanında yapılan açılış töreni Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kırkpınar Marşının okunması ile başladı. Daha Sonra Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban Göndere bayrak çekti. Daha sonra söz alan Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Türk güreşinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp