Vali Şahin’in SODEM Ziyareti

admin

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,Sosyal Dayanışma Merkezini (SODEM) ziyaret etti.Çeşitli alanlarda kurslar veren merkezdeki dikiş ve Kur’an kursunda incelemelerde bulunan Vali Şahin,buradaki kursiyerler ve öğreticiler ile görüştü.”Öğretmenin ve öğrenmenin yaşı yoktur” diyerek eğitim öğretimin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Vali Şahin,bu esnada dersi devam eden bir sınıfa girerek kursiyerlerle beraber derse katıldı.

SODEM Merkezi’nde açılan kurslara gösterilen ilgiden ve derslerin işlenişinden son derece memnun kaldığını ifade eden Vali Şahin,kursiyer ve öğreticilere teşekkür etti.

IMG_5782 IMG_5806 IMG_5808

 180 total views,  2 views today

Next Post

Ticaret Borsasından Başbakan'a Anlamlı Teşekkür Mesajı

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay ÖZTÜRK ve Borsa Meclis Başkanı  Fedai Canım Borsa adına yayınladıkları  teşekkür mesajında; ” ŞEHİRLERİN SULTAN’I , SULTANLAR ŞEHR-İ EDİRNE’MİZE GELEREK SORUNLARIMIZI DİNLEYEN, ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA İLGİ VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN, BAŞBAKANIMIZ PROF.DR. AHMET DAVUTOĞLU’NA SAĞLIK BAKANIMIZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU’NA GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI MEHMET MEHDİ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp