Vali Yardımcısı Aslaner’den Dişlioğlu’na Ziyaret

admin

Kırıkkale Vali Yardımcılığı görevine atanan Edirne Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

 

aslaner 2

Veda ziyaretleri kapsamında salı günü Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu’nu ziyaret eden Aslaner, Edirne’de görev yapmış olmanın mutluluğunu taşıdığını ifade etti. Edirne sevgisinin kendisinde, daha lise yıllarında yapmış olduğu bir kareleme tekniğini çalışması ile başladığını belirten Aslaner, Selimiye Camisi’ni resmeden çalışmanın bugün “Edirne Sözlüğü” isimli kitabının kapağını süslediğini sözlerine ekledi.

Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu da Aslaner’in İl Müdürlüğüne yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine yeni görev yerinde başarılar diledi.

Dişlioğlu’na “Edirne Sözlüğü” isimli kitabından hediye eden Aslaner, başarı ve iyi dilek temennileriyle kurumdan ayrıldı.

 238 total views,  2 views today

Next Post

Tarım İl Müdürü Sarı "ÇELTİKTE BU YIL RANDIMAN YÜKSEK"

EDİRNE İl Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, bu yıl yapılan çeltik hasadının geçen yıla oranla randımanının yüksek olduğu belirtildi. Çiftçilerin çeltik veriminden memnun olduğunu belirten Sarı geçen yıl yüzde 52’lerde olan randımanın bu yıl yüzde 60 olduğunun altını çizdi. Sarı, yaptığı açıklamada çeltik hasadının yeni başladığını, alınan ilk verilere […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp