Vali yardımcısından gazetemize ziyaret

admin

Edirne Vali Yardımcısı Salih Altınok gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında gazetemiz Edirne Ajans  ve Radyo Su çalışmaları  konusunda bilgi alan Altınok bu arada basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü de   kutladığını belirterek şunları kaydetti, “ Basın mensubu arkadaşlarımızın hangi koşullarda görev yaptıklarını biliyoruz.

SALİH ALTINOK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

Basın mensubu arkadaşlarımın her biri  olağanüstü gayret göstererek görevlerini eksiksiz yerine getiriyor. Halka haber alma imkanı yaratıyor. Böyle önemli görevi yerine getiren basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar görevlerinde başarılar diledim “ dedi.

SALİH ALTINOK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA (1)

 

 

 

 

 

 


SALİH ALTINOK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA (3)

 20 total views,  2 views today

Next Post

Sağlıklı toplum mu oluyoruz ?

Dünyada gelişen teknoloji ile ülkemizde ortalama insan yaşamı seksenlere uzandı. Bu aslında olumlu bir gelişme. İnsanların dünyadaki misafirliğinin uzun sürmesi çocukları, torunları ile yaşaması, onlarım mutluluklarını  görmesi, yaşamının son dönemlerini huzur içinde geçirmesi çok güzel; o zaman sormak gerekir, böyle yediğimizin içtiğimizin belirsiz sağlıksız yiyeceklerin kol gezdiği, adeta mayın tarlasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp