Valiliği Proje Ziyareti

admin

Bulgaristan / Yanbolu Kolio Fıcheto İnşaat ve Jeodezi Lisesi ile Edirne Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nin ortaklaşa uygulamayı planladıkları proje ile ilgili bilgi vermek amacıyla Valiliğe bir ziyaret gerçekleştirdiler. Amacı; inşaat sürecinin aşamalarını ve faaliyetlerini öğrencilere uygulamalı olarak öğretmek olan projenin,  gençlere pratik bilgiler ve gelecekteki kariyerleri için gerekli becerileri kazandıracağı vurgulandı.

 

Edirne Valiliği Toplantı Salonunda yapılan oturumda , Valiliği temsilen Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN yaptığı konuşmada Sınırötesi İşbirliğinin önemine vurgu yaparak, sınırın her iki tarafındaki kurumların AB hibelerinden azami ölçüde yararlanmalarını beklediğini ifade etti.

 

Edirne Mimarlar Odası, Bulgaristan / CAD Mimarlar Odası, Bulgaritan / UAB / Mimar Yatırım Tasarım, KIIP Mühendisler Odası ve Plovdiv Meslek Yüksekokulu temsilcileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. 

 263 total views,  5 views today

Next Post

İş Kur Meslek Danışmanları Gazetemizi Ziyaret Etti

Edirne İş Kur İl Müdürlüğüne Bağlı  iş Meslek Danışmanlarından Ramazan Balaban, Didem Şilit Mersin , Belkıs Gürkaykı  Gazetemizi ziyaret etti . İş Kur uzmanları bu ziyaretlerini amacının kurumun çalışmalarını tanıtmak  ve meslek kuruluşlarından iş talebi olup olmadığını belirlemek olduğunu söylediler. Daha önceleri  10 Kişi çalıştıran işyerleri için stajyer uygulamasının 2 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp