Valimiz Hasan DURUER EDSİAD’I Ziyaret Etti

admin

Edirne valisi Hasan Duruer’in ETSİD ziyareti sırasında  konuşan  Dernek Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz” Yönetim Kurulumuz 2023 vizyonu ile birlikte Edirne’mizin daha rekabetçi bir İl olması konusunda yapılması gerekenleri Sayın Valimizle paylaştık.

Konfederasyonumuz TÜRKONFED’İN son iki yıldır Denizli ve Adana’da tartıştığı Bölgesel Kalkınma Stratejileri ve Sempozyumları ile İlki Çorum’da gerçekleştirilen Yerel Kalkınma Dinamikleri toplantısı hakkında bilgiler verdik.

EDSİAD’IN 2013 yılında Edirne’de yapmayı planladığı Edirne Yerel Dinamikler Toplantısı için Valimizden  destek sözü aldık..

Edirne’nin Türkiye’nin 81 il içinde en rekabetçi 24. İl konumunun daha yukarılara taşınması içim yapılması gerekenler konusunda STK’LARIN önemi ve yerel yönetimlerle ortak hareketi ile başarının geleceği konularını Valimizle paylaştık.

Valimiz Duruer EDSİAD ile daha geniş zamanlı toplantılarda bulunmak isteğini belirti.

EDSİAD Başkanı İsmet AÇIKGÖZ Hasan DURUER’E ziyareti için teşekkür plaketi verdi.

 249 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi’nden Yeni Sanayi Sitesi Yönetimine Ziyaret

Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi merkezini ziyaret ederek,  Başkan Fikret Üstev ve yöneticilerle görüştü.Toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Taşkın,Hamdi Yener, Ayhan Çiftçi, Emrullah Kırcan  katıldı. Toplantıda söz alan Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Üstev esnafların durumu ve  sanayi  sitesinin  TOKİ’ye devredilmesi konusunda  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp