Valisi Hasan Duruer’in Ramazan Bayramı Mesajı

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlandığı mesajda; “Onbir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız.Bir yenisini karşılamaya hazırlandığımız bayramlarımız; insani ilişkilerin en üst seviyede yaşanmasına vesile olan, kırgınlıklar ve dargınlıkların unutulduğu,  sevinç ve mutluluğun,  yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı günlerdir.

ERC_2469

Bayramlar bizleri aynı sevinç sofrasında birleştiren değerlerin başında gelmektedir. Bir diğer gönüllerimizi, sevinçlerimizi değerlerimizi birleştiren ortak noktamızda Türkiye ve Balkanların en güzel şehirlerinden biri olan Edirne’mizdir. Tarihi kimliği gereği özellikle kültür ve sanat anlamında çok büyük bir potansiyeli elinde bulunduran Edirne’mizi, fikir üreterek, kaynak yaratarak ve çok çalışarak etkili bir konuma getirme çabalarımız devam etmektedir.

Gelecek günlerin bu günden daha güzel ve daha verimli olacağı inancıyla tüm İslâm âleminin, Edirne halkının ve basın mensuplarının Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.” Dedi.

 

 

 69 total views,  2 views today

Next Post

SEDEFÇİ Edirne İçin Dua Etti

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Sedefçi, İftar yemeğinden sonra Edirne için dua etti. Gazetemize açıklama yapan Belediye Başkanı Sedefçi;“Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin iftar yemeğine katılmanın ve bu güzel insanlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Halkımızla birlikte olmak , onların sorunlarını paylaşmak, onlara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp