Vatandaş Gazetesi 66 Yaşında

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne’nin en eski mahalli gazetelerinden Vatandaş gazetesi 66. Yaş gününü kutladı.

vatandaş-gazetesi-66-kuruluş6

Yaşar Atlı plazadaki gazete merkezinde yapılan törene Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Ak parti İl Başkanı Müjdat Kahve,  ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, AK Parti Seçim İşleri Başkanı Nesim İba, Teşkilat Başkanı Koray Uymaz, CHP Edirne Belediye Başkan aday adayları, basın mensupları ile değer davetliler katıldı. Kutlamada pasta kesme anında konuşan Gazete imtiyaz sahibi Orhan Yazgan katılımcılara teşekkür etti.

vatandaş-gazetesi-66-kuruluş10

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi; “ Toplumun olmazsa olmazlarından biri basınımızdır. Basın öyle bir silahtır ki doğru kullanıldığında yararlı olur yanlış kullanıldığında ise topluma zarar verir bu basının nasıl kullanılacağının sonucunu sizlere bırakıyorum. Bu kentte yaşıyoruz burada herkesin görevi halkın mutlu yaşamasına katkı sağlamaktır. Bunun için emek veriyoruz. Seçilmiş belediye başkanı olarak 20 yıldan bu yana görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bizler ayni zamanda sizlerini hizmetkârınızız. Bizi buraya getiren sizlersiniz bu yönde her türlü hesabı sorma hakkına sahip olduğunuzu biliyorum. Bu arada basınımızın da tarafsız adaletli olarak görev yapmasını diliyorum. Edirne’de fazla yandaş basın yok.

vatandaş-gazetesi-66-kuruluş7

Benim verdiğim hizmetlerde basının katkısı olduğunu biliyorum. Edirne’deki barış havasını beraberce işbirliği ile sürdürüyoruz. Basın toplumun aynasıdır” dedi.

vatandaş-gazetesi-66-kuruluş21

 202 total views,  2 views today

Next Post

Bu Gezilerin Sonuçları Ne Oluyor?

Edirne’de farklı kaynaklardan sağlanan imkânlarla yurt dışı iş gezileri her geçen yıl artış gösteriyor. Oda ve meslek kuruluş temsilcilerimizin yurt dışı gezileri ikinci adresleri konumuna geldi. Heyetlerimizin biri gelip diğeri gidiyor. Bu seyahatlerin bir bölümü basına yansıyor, bazılarını ise gezi sonraları basına duyurulan beylik sözlerden oluşan haberlerden öğreniyoruz. Böylece yurt […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp