Vefat eden Kahraman’ın kural ihlali yok

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

28.10.2013 tarihinde Atatürk Bulvarı petrol Ofisi önünde meydana gelen Ölümlü trafik kazasında yaşamını yitiren 52.. plakalı araç sürücüsü Uğur Kahraman’ın Kazanın oluşumunda herhangi bir kural ihlalinin olmadığı belirtiliyor. Trafik Polisleri tarafından yazılan “Ölümlü,Yaralamalı Trafik Kazası Tespit tutanağına göre, kazanın oluşumu şöyle “sürücü Aydın Kaya 22… plakalı aracı ile Atatürk Bulvarı üzerinde DSİ Kavşağından Migros’a doğru sağ şeritten şeyin anında Ağaoğulları Petrol Ofisi önünde önündeki yaya geçidine yaklaştığı anda Önünde seyreden Mediha Kuru yönetiminde 22… plakalı kamyoneti sollaması sırasında ayni istikamette sol şeridi.

kaza-tutnağı

kontrol edemeyerek, ayni istikametten gelen Uğur Kahraman idaresindeki 52… plakalı araç ile çarpışması anında , Kuru, yönetimindeki araca çarparak ters istikamete dönmüş Sanayi Durağı üzerinde durmuştur.sürücülüğünü aydın Kaya’nın yaptığı araç ile çarpışan Mediha Kuru yönetimindeki araç havada takla attığı sırada DSİ istikametinde sağ şeritten seyreden sürücülüğünü İlker Aydığan’ın yaptığı 42.. plakalı aracın üzerine ağır hasarlı olarak düşmüştür 43 plakalı araçtan 19.5 metre sonra kendi istikametinde durmasıyla ölümlü trafik kazası oluşmuştur. Bu kaza anında 22 E….plakalı araç sürücüsü Kaya 2918 sayılı yasada yer alan ilgili kuralları ihlal ettiği 52. Plakalı araç sürücüsü Kahraman da ayni madenin 52-1a kuralını ihlal ettiği Mediha Kuru yönetimindeki 22.. plakalı araç sürücüsü ve 43 plakalı araç sürücüsü İlker Aydoğan’ın kazanın oluşumunda herhangi bir kural ihlalinin olmadığı kaza yerindeki iz ve delillerin incelenmesi sonucu anlaşılmıştır” deniliyor.

kaza4 kaza3

 1,337 total views,  2 views today

Next Post

Işıkseren'den Saraçlar buluşmaları

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kimya Yüksek Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, yarından itibaren çalışmalarında yeni bir sayfa açıyor… Aday adaylığı öncesi sivil toplum ve demokratik kitle örgütleri ile biraraya gelerek bu ziyaretlerde aldığı notlar ışığında önemli çalışmalar başlatan Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp