Vergi Dairesi Başkan Vekili Seyfeyttin Baysal Etso’ya Veda Ziyaretinde Bulundu

admin

Diyarbakır Vergi Daire Başkanlığı görevine atanan Edirne Vergi Dairesi Başkan Vekili Seyfettin Baysal Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyareti gerçekleştirdi.

ETSO (1)

Edirne’deki hizmetleri anısına bir armağan veren ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren şehrimizde görev yaptığı süre boyunca Edirne’ye başarılı hizmetler verdiğini ve önemli katkıları olduğunu belirterek, yeni görev yerinde de başarılarının devamını diledi.

Yeni yerinde göreve başlayacak olan Baysal, 14 yıl Edirne’de görev yaptığını belirterek, Edirne’yi çok sevdiğini ve kendisini Edirneli olarak hissettiğini söyledi ve 14 yıl içerisinde çok güzel hatıralarının olduğunu anlattı.

ETSO

Edirne’nin huzurlu ve güvenli olmasının yanısıra Edirneliler’in devlet ile barışık olduğunu belirten Baysal, görevlerinin halkın sorunlarını adaletli bir şekilde çözmek olduğunu ve görevlerini de en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Zıpkınkurt konuşmasında: “Biz sizi bir Edirneli gibi görüyoruz. Edirne’ye her zaman bekliyoruz” dedi.

 

 101 total views,  2 views today

Next Post

Basından Gürkan'a Bayram Ziyareti

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret eden basın mensupları Gürkan’ın Ramazan Bayramını kutladılar. Belediye Başkanı Gürkan; basın mensuplarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Siz değerli basın mensupları, bizleri seçerek bu makama getiren vatandaşlarımızla iletişimimizi sağlayan en büyük ve en önemli görevi üstleniyorsunuz. Bu vesile ile hem siz değerli basınımızın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp