Vergi Dairesi Başkanı Başkal gazetemizi ziyaret etti

admin

Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal Edirne Ajans gazetesi ve Radyo-Su’yu ziyaret etti.  Başkal gazetemizin 6. Yılını kutladı.

Bu arada 1Mart ile 25 Mart tarihleri arasının vergi beyannamesinin verilme dönemini kapsıyor. Bu amaçla da Edirne Ajans ve Radyu Su’yu ziyaret etmek istedik. Edirneli mükelleflerimize beyanname verme döneminin geldiğini anlatarak son günlerini beklememeleri gerektiğini kendilerine belirtmek istedim.

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI GAZETEMİZİ ZİYARET1

 

 

 

 

 

 

 

Bir taraftan gayrimenkul sermaye iradı ile ilgili olarak Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesinde önceden hazırlanmış olan kira beyannameleri var, oradan giriş yapmak suretiyle beyannamelerini sistemden doldurarak otomatik mail ortamında gönderebilirler. Diğer yandan ödemeleri gereken vergileri kredi kartı ile de oradaki sistemi takip etmek suretiyle ödeyebilirler. Bizim Mart ayı içinde Kipa’da iki memurumuzun olduğu standımız var. Bu stantta da biz beyannameleri elektronik ortamda alıyoruz. Oradaki arkadaşlarımıza da müracaat edilmesi halinde o beyannameleri de sistemden göndermek suretiyle yükümlülüklerini yerine getirmiş olacaklardır. Biz de bu vesileyle mükelleflerimize sizlerin kanalıyla hayırlı kazançlar diliyoruz.

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI GAZETEMİZİ ZİYARET

 5 total views,  2 views today

Next Post

CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı MUSTAFA BEZBAŞ RADYO SU'da canlı yayına katıldı

     6 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp