Vergi Dairesi Başkanı’ndan EKGK’na iade-i ziyaret

admin

Edirne Vergi Dairesi Başkanı  Selahattin Başkal ve Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’na iade-i ziyarette bulundu.

Vergi Dairesi Başkanı'ndan EKGK’na iade-i ziyaret  (1)

 

 

 

 

 

 

 

Vergi Dairesi Müdürü  Selahattin Başkal ve Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan’ı KGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve İcra Kurulu Üyeleri ETSO Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ile birlikte    Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunan çalışma ofislerinde ağırladı. KGK Başkanı Elmas Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Edirne Kadın Girişimciler Kurulu olarak bizleri ziyaret etmenizden dolayı son derece mutlu olduk.   Ziyaretinizle kadın girişimcilere verdiğiniz değeri bir kez daha anlamış  olduk, teşekkür ederiz” dedi. Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışmaları ve yapısı hakkında bilgi veren Aslan: “ Girişimci kadınların ülke ekonomisi için yarattıkları katma değer çok önemli” diye konuştu.

Edirne şartlarının kadın girişimcilerin yetişmesi için uygun olduğunu söyleyen Vergi Dairesi Başkanı Başkal, kadın girişimci sayısının artması ve şartların daha iyi noktaya gelmesi için işbirliği ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.

Vergi Dairesi Başkanı'ndan EKGK’na iade-i ziyaret  (2)

 19 total views,  2 views today

Next Post

KIRKPINAR Projesi Dünya çapında bir başarı getirdi.

Edirne Belediye Başkanlığı’nca hazırlıkları devam eden, “Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin Sayısallaştırılması Projesi” dünya çapında bir başarıya imza attı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, göreve geldiği ilk günden itibaren Edirne’de kültürel değerlerin korunması ve geleceğe taşınmasının kent için çok önemli vurgulayarak, Edirne Belediyesi olarak projeleri o yönde geliştirdi. Edirne Belediye Başkanı Recep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp