Vergi Dairesi Başkanlığından EDESOB’a Ziyaret

admin

Bu yıl 24 Şubat-2 Mart 2014 tarihleri arasında 25.’si kutlanan Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Vergi Dairesi Başkanı İsmail Aslan ve beraberinde Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü Seyfettin Baysal, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Grup Müdürü Hasan Ahmet Erdal, İnsan Kaynakları Müdür Vekili Turgay Yıldız, Vergi ve Anlaşmalar Uygulama Müdür Vekili İlhan Işık, İdari ve Mali İşler Müdür Vekili Halil Kılıçarslan Kırkpınar Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan, ve Arda Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Tetik Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

ismail aslan-vergi dairesi başkanı-edesob ziyaret

Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler , Edirne Terziler Odası yönetim kurulu üyeleri, Edirne Pazarcılar Manavlar Esnaf Odası Başkanı Abdurrahman Altay ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

ismail aslan-vergi dairesi başkanı-edesob ziyaret (1)

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Vergi Dairelerimizin çalışma sistemi, biz mükelleflere gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü başta Vergi Dairesi Başkanımız olmak üzere tüm vergi dairesi çalışanlarına teşekkür ediyor vergi haftamızı tebrik ediyorum. Bize Devletin sıcak yüzü olmaya devam ediyorlar.” Dedi.

Vergi Dairesi Başkanı İsmail Aslan “ Sizlerden böyle güzel cümleleri duymak bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Esnafa yatırım yapmak, esnafı güçlendirmek için katkı sağlayan herkesi takdir ediyoruz. Bu vesile ile Emin İnağ nezrinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni yabancı araçların Türkiye’de tamiri konusunda uzun yıllardır gösterdikleri çaba ve ulaştıkları başarılı sonuçtan dolayı tebrik ediyorum. Elbetteki hedefimiz hizmet çıtamızı daha da yukarılara çekmek. Bu yıl 25.’sini kutladığımız vergi haftasının amacı,vatandaşlarımızın vergi yükümlülüklerini gönüllü olarak yerine getirme alışkanlıklarının arttırılması,toplumda ve özellikle yarının mükelleflerinde sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, idare ile mükellef ilişkilerinin uyumlu hale getirilmesidir.Bu amaçtan hareketle Vergi Haftası’nın ilimiz halkının her kesimini kapsayacak şekilde etkinliklerle kutluyoruz.” Dedi.

  

 

 164 total views,  2 views today

Next Post

SİNAN TEKİN; ‘Adil ve temiz bir yönetim kuracağız’

Önceki gün Adalet Sarayında Meslektaşları ile bir araya gelen Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin, göreve geldiklerinde Adil ve temiz bir yönetim kuracaklarını söyledi. Adalet Sarayında bulunan tüm birimleri ziyaret eden  Av. Tekin, Edirne Baro Başkanı Av. Özgür Yıldırım ve diğer meslektaşları ile yaptığı sohbette; “Biz Saadet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp