VURAL, “partimizin katkısı ile bölge sorunlarını çözüyoruz”

admin

DSC_6787

 

 

 

 

 

AK Parti’nin Keşan İl Genel Meclis Üyesi Adnan Vural ilçenin sorunları ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında,  İl Genel Meclisinin aylık olağan toplantısı cuma günü sona erdi. Bizler bölgenin ve Keşan’ın sorunlarını mecliste gündeme getiriyoruz. İl başkanımız ile birlikte köylerimizin sorunlarını gidermek için gayret gösteriyoruz.

Ben sorunlarımızı İl Başkanımız İlyas Akmeşe’ye  iletiyorum. İl Başkanımız da bu sorunlarımızı ilgili kurumlara ileterek çözümlenmesi için gayret gösteriyor.

İKİ İLÇEDE GÖREVLENDİRİLDİM 

İl Başkanımız beni iki ilçe ile görevlendirdi. Bilindiği gibi bizim Enez ilçesini temsilen İl Genel Meclis üyemiz yok, İl Başkanımız beni bu ilçenin sorunları ile ilgili de görevlendirdi.

İki ilçenin sorunları ile ilgileniyorum. Enez ilçemizin özellikle köy için yollarında sorun var bu köylerin altyapıları ve bizi ilgilendiren diğer sorunları tespit ediyoruz.

Geçen hafta Enez ilçemizin 18 köyünü belediye başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle gezdik. Eksikleri belirledik.

Bu sorunları il Başkanımıza ilettik. İl Başkanımız Allah razı olsun bu sorunları çözme gayreti içinde olacaklarını belirtti.

ADNAN VURAL EDİRNEAJANS ZİYARETİ (1)

 

 

 

 

 

 

PARTİMİZLE GÜÇBİRLİĞİ YAPIYORUZ 

Biz halkımıza hizmet için çalışıyoruz. İktidar partisinin il genel meclis üyeleri olarak bölgemizde halka hizmet açısından ne yapılması gerekiyorsa İl Başkanımız ve Milletvekilimiz Rafet Sezen ile birlikte   büyük gayret gösteriyoruz.

Gerek Keşan’a gerekse Enez ilçemizin sorunlarının çözümü için üstün gayret gösteriyoruz.

ENEZ YOLLARI ONARILACAK    

Şu an acil olarak Enez ilçemize bağlı köy yollarının yapılması için gayret gösteriyoruz. İl Başkanımıza bu konuyu danıştık. Yollarda iyileştirme yapılacak. Yollarda asfalt ve iyileştirme yapılacak. Bu iş için çalışmalar başlayacak.

İlçelerimizdeki sahilde olan turizm bölgelerinin sorunları mahalli idarelerin sorumluluğu altında. Onlara belediye başkanları bakıyor. Bizlere düşen görev olduğunda gerekeni yapıyoruz. Turizm bölgesindeki çöplerin alımı ve ilaçlama konusunda gerekeni yapıyoruz. Enez Belediye başkanımız da sahillerde gereken çalışmayı yapıyor” dedi.

 106 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet GÜNŞEN EKYDD’yi ziyaret etti

                  Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı veTrakya Üniversitesi Rektör Adayı Prof Dr. Ahmet Günşen, Edirne Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. EKYDD Başkanı Selahattin Pınar ve dernek üyelerinin bulunduğu toplantıda konuşan Gülşen, Edirne’nin kalkınmasına ve halkın yardımlaşmasına birlik ve beraberliğine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp