Yaşagör’den Esnafa “TESK Kart”

admin

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, odanın 14. Olağan genel kurulunda üyelere verdiği sözleri tek tek yerine getirmeye devam ediyor. Üyelerin büyük desteği ile yeniden  seçilen tecrübeli başkan Yaşagör’ün hizmetleri büyük takdir toplamaya devam ediyor.

Tüm Türkiye de geçerli olmak üzere esnafımıza tüm sektörlerde indirimli alışveriş imkanı sunan TESK Kartlarının odaya başvuran üyelere verildiğini belirten Yaşagör; “Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Odamızın 14.üncü Seçimli Genel Kurul öncesi oda üyelerimize vermiş olduğumuz sözleri tek tek yerine getirmeye devam ediyoruz.

   Önceki günlerde EWE Enerji ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde odamıza kayıtlı esnafımıza indirimli elektrik kullandırmaya başlamış bulunmaktayız. Bu gün itibarı ile Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu işbirliği ile hayata geçirilen TESK kartların dağıtımına başlamış bulunmaktayız. Tüm Türkiye de geçerli olmak üzere esnafımıza tüm sektörlerde indirimli alışveriş imkanı sunulmaktadır. Odamıza kayıtlı bulunan esnaflarımız TESK kartlarını odamıza başvurdukları anda hemen kendilerine teslim edilmektedir. Üyelerimiz en kısa sürede odamıza müracaat ederek TESK kartlarını alabilirler. İndirimli alışveriş yapacakları işyerlerini www.teskkart.com.tr adresinden takip edebilirler. Üyelerimize hizmetlerimiz aralıksız devam edecektir. “ dedi.

 

 80 total views,  2 views today

Next Post

Servisçiler Odasının yeni başkanı Ergun Ellibir mazbatayı aldı

Geçtiğimiz hafta sonu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi düğün salonunda gerçekleşen Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’nın seçimli genel kurulunda üyelerin büyük desteği ile Başkanlığa seçilen Ergun Ellibir mazbatayı aldı. 15 yıldan bu yana servisçilik yapan ve esnafın sorunlarını iyi bilen Ellibir, toplamda 265 üyesi bulunan odanın başkanlığına oda üyelerinin tam […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp