Yavuz Çiroz; “Sahaların Kardan temizlenmesi bizi mutlu etti”

admin

Geçtiğimiz hafta ilimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle futbol sahalarında oluşan kar birikintilerinin oynanacak olan karşılaşmaları olumsuz yönde etkilememesi için Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Saha temizleme çalışmalarına büyük önem verdi.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Edirne Futbol İl Temsilcisi Yavuz Çiroz; Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, İlimizde Saraçhane 1 ve 2 Nolu futbol sahalarının kardan temizlenerek kısa sürede oynanacak konuma getirildiğini ifade etti. Çiroz açıklamasında; “İlimizde Saraçhane 1 ve 2 Nolu futbol sahalarının kardan temizlenip futbol oynamaya hazır hale getirilmesinde Sayın Gençlik ve Spor İl Müdür vekilimiz Zekeriya Bayrak olmak üzere emeği geçen bütün personele teşekkür ederim” dedi.

 66 total views,  2 views today

Next Post

Kutay Özköse Marmara Bölge Sorumluluğu görevine getirildi

CHP İl Gençlik Kolları Merkez Yürütme Kuruluna seçilen Kutay Özköse Marmara Bölge Sorumlusu oldu. CHP Edirne Gençlik Kolları İl Başkanı Kutay Özköse Gençlik Kolları Kurultayında MYK Üyeliğine seçildikten sonra yapılan görev dağılımında Marmara Bölge Sorumlusu oldu. Özköse yaptığı açıklamada “ 15.olağan gençlik kongremizin ardından göreve gelen merkez yürütme kurulumuz bugün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp