Yazar Emre Kongar’a yaş gününde pasta

admin

yazar-emre-kongara-yas-gununde-pasta-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığınca gerçekleştirilen 4. Kitap Fuarına katılıp kitaplarını imzalayan Prof Dr. Emre Kongar’a Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan bir sürpriz hazırladı. İki gün önce Kongar’ın 75. yaş günü olduğunu belirten Edirne Belediye Başkanı Gürkan, bu yaş günü nedeniyle üzerinde kendi isminin bulunduğu bir pasta ikram etti. Belediye Başkanı Gürkan burada yaptığı konuşmada;” Emre Hocamız kitap fuarımızın son gününde kitaplarını imzalamak ve söyleşi yapmak için kitap fuarımıza geldi. Burada kendisine bir sürprizimiz var.  İki gün önce Emre Hocamızın doğum günüydü biz kutlayamadık. Kendisi şairin mısralarında dediği gibi “yolun yarısında”, kendisine yaş gününde pasta kesip, doğum gününü kutlayacağız.” Dedi.

yazar-emre-kongara-yas-gununde-pasta-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OYLARINIZ RECEP GÜRKAN’A 

Kongar Belediyenin bu sürprizine teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Belediye Başkanı bize ikramda bulundu. Bundan sonra oylarınız Recep Gürkan’a veriniz. Biliyorsunuz bu ülkede bazı kişiler Kuran_ı Kerimi pasta yapıp kesti. Pastanın üzerinde benim resmim var. Ben onu kessem ne olur. Daha sonra Kongar Belediye Başkanı Gürkan ve T.Ü Eski Rektörü Osman İnci ile birlikte pastayı kesti. İnci ve Gürkan daha sonra Kongar’a aldıkları kitapları imzalattılar.

 

 

 

 

 132 total views,  2 views today

Next Post

Gel de bu hesabın içinden çık!

50 keçiyi 50 bin liraya al, 150 keçiyi 35 bin liraya sat! Saadet Partisi Uzunköprü’de ziyaretlerine devam ediyor. Uzunköprü ilçe Başkanı Recai Taşkın, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve İl Başkanı Ali Demirkıran birlikte bir dizi ziyarette bulundu. Çiftçinin, Esnafın, çalışanın ve emeklinin büyük sıkıntı içinde olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Recai […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp