Yazar Nurgül Ateş İl Halk Kütüphanesi’nde

admin

28 martta başlayan bugün sona erecek olan  Kütüphane haftasının  dünkü  bölümünde  Edirne İl Halk Kütüphanesinde kitaplarını imzalayan   Edirneli Yazar Nurgül Ateş  minik öğrencilerden  büyük ilgi gördü.

Yazar Nurgül Ateş İl Halk Kütüphanesi'nde (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kitaplarını imzalamadan önce yaptığı  konuşmada  yazarı can kulağı ile  dinledi. Nurgül Ateş,” Edirneli bir yazar olarak burada bulunmak beni oldukça mutlu etti. Okumayı çok seviyordum. Sizlerinde sevmesini istiyorum. Bol bol kitap okuyun. Okumanın size çok faydası olacaktır.”Dedi.

Daha sonra kitaplarını imzalayan yazar Nurgül Ateş, minik öğrencilerle  hatıra fotoğrafı çektirdi. Nurgül ATEŞ’in kısa Biyografisi şöyle; (1977 Edirne doğumlu olan Nurgül Ateş, Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi ve Trakya Üniversitesi Klasik Arkeoloji bölümü mezunu. Eski Yunanca ve Latince uzmanı Sema Sandalcı gözetiminde çalışmaları bulunuyor.

Yazar Nurgül Ateş İl Halk Kütüphanesi'nde (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üniversitede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi ve tek kişilik oyunlar sergiledi.

Yayıncılık dünyası ile tanışıklığı ise şiire olan sevgisine dayanmaktadır. Adam Sanat Dergisi’nde yayın yönetmeni yardımcısı olarak çalıştı.

2003 yılından beri editörlük yapmaktadır. Çeşitli dergilerde öyküleri ve kitap tanıtım yazıları yayınlanan Ateş, ayrıca süreli bir yayında çocuk kitapları sayfası hazırlamaktadır.

Yazar Nurgül Ateş İl Halk Kütüphanesi'nde (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

52.Kütüphane Hatasının son günü olan bugün. Yerel tarih Gurubu söyleşi ve imza töreni var. Mazlum Güngör Saat 10.00 da İl Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda Mübadil Kent Edirne konusunda açıklama yapacak. Yine aynı yerde saat 14.00 te  Fatih Erdoğan ile söyleşi ve imza töreni yapılacak. Bu arada kütüphaneyi ziyaret eden okulların öğrencilerine kütüphane tanıtımı yapılıyor.

 

 

 

 62 total views,  2 views today

Next Post

Mehmet GİDER gazetemizi ziyaret etti

Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider Gazetemize ziyarette bulundu. Mahalli basının yöresel haberleşmede sorunların çözümünde çok önemli olduğunu belirten Gider. Edirne Ajans Gazetesi’nin ayni görevi üstlendiğini bu konuda sorumluluğunu yerine getirdiğini belirtti.                 Mahalli idarelerin her zaman yöresel basın ile iyi ilişkiler içinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp