Yazgan ve Üzel ailelerinin mutlu günü

admin

Edirne’nin tanınmış isimlerinden İş Adamı Orhan Yazgan’ın oğlu Baran Yazgan, Edirne’nin tanınmış isimlerinden Celil Üzel’in kızı Güliz Üzel ile Lalezar Tesislerinde düzenlenen nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attı. Genç çiftin görkemli nişan töreni Edirne’nin seçkin isimlerini bir araya getirdi.

Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Orhan Yazgan’ın oğlu Baran Yazgan, Güliz Üzel ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.

Elif – Orhan Yazgan çiftinin oğulları Baran Yazgan ile, Güler – Celil Üzel çiftinin kızları Güliz Üzel’in nişan töreni genç çiftin akrabaları, yakınları ve arkadaşlarının yanı sıra çok sayıda tanınmış ismi bir araya getirdi.

Gecede çiftin nişan yüzüklerini gelin adayı Güliz Üzel’in ağabeyi Umut Üzel taktı. Nişan yüzüklerinin takılmasının ardından çift ilk dansını gerçekleştirdi. Çiftin, nişan pastalarını kesmelerinin ardından ise nişan törenine katılan misafirler gönüllerince eğlendi.

Evlilik yolunda ilk adımı atan Güliz ve Baran çiftine Vatandaş Gazetesi ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 951 total views,  2 views today

Next Post

Müezzinoğlu ‘’Havsa İlçesini Ziyaret Etti’’

Edirne AK Parti  Milletvekili Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU pazar sabahı  AK Parti Havsa Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına  yeni atanması sebebiyle  Gürsel  DERTLİ’yi  ve İlçe Başkanı Adnan ALADAĞ nezaretinde İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Cumhuriyet Mahallesi eski temsilcisi Ümüt MALÇEK ‘in  kahvesinde kahvaltı yapıldı. Kahvaltıya İlçe Başkanı Adnan ALADAĞ, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp