Yedim Et Market 3. Şubesini açtı

admin

Yedim ET Market’in 3. Şubesi Yeni Sanayi Sitesinde açıldı.  Baca köfte Salonu ve Yedim Et Market sahibi Edirne’li işadamı İsmail Kasap ve oğlu Mert Kasap yatırımlarına devam ediyor. Yeni Sanayi sitesi meydanında açılan 3. Şubesi ile Yedim Et Market zincirine 1 halka daha ekledi.

Yeni Sanayi Sitesi  10/A Blok No:1’de açılan Yedim Et Market’in 3.şube açılış törenine, Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETB Başkanı Özay Öztürk, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev, AK Parti Yöneticilerinden Hilmi Zorlutuna, Av. Hüseyin Sıragezen,Dinçpen Yönetim Kurulu Başkanı İdris Dinç,İşadamı Hüseyin Günaydın, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra davetliler Yedim Et Marketi gezdi. Daha sonra davetlilere sucuk ekmek ve içecek ikram edildi.

Gazetemize açıklama yapan İşadamı İsmail Kasap; Edirne’de yıllardır hizmet eden bir firma olarak bugün Yedim ET Market’in 3. Şubesini açmanın sevincini yaşıyoruz. Oğlum Mert Kasap işin başında duruyor. Biz bugüne kadar ilimizde istihdam yaratmaya önem verdik. Edirne’de taşın altına herkes elini koyarsa, yatırım yaparsa işsizlik azalır, üretim artar, üretim artınca da insanlar mutlu olur. Yedim Et Market’te satılan et ürünleri kendi ürünlerimizdir. Bugün burada açılış törenimize gelen ve gelemeyen, çiçek gönderen telefon eden tüm misafirlerimize, eş dost ve yakınlarımıza, değerli Edirnelilere çok teşekkür ediyorum. Edirneçin güzel olan her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 468 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti.

Trakya Birlik  2016/2017 İş Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Edirne Mimar Sinan Kapalı Spor Salonunda Yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rafet SEZEN, 2016/2017 iş yılının başarılı geçtiğini belirterek, Birlik üyelerinin onayına sunulacak lisanslı depoculuk yatırımlarının yapılacağını, tohum eleme üretim Entegre Tesisinin kurulacağını, Trakya Birlik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp