Yeliz ve Cüneyt’e Ömür Boyu Mutluluk

admin

Neşe ve Teksif Sendikası Edirne Şube Başkanı Şaban Girgin’in oğlu Cüneyt ile Zeliha-Mehmet Tokcan’ın kızı Yeliz. Villa Restoran’da düzenlenen törenle evliliğe merhaba dedi.

Genç çiftin evlenme törenine Teksif Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat, Genel Başkan Yardımcısı Metin Kır,  merkez ve çevre illerden sendika yöneticileri, üyeleri ile gelin ve damadın yakınları katıldı. Düğün pastasının kesilmesi ve askı töreninden sonra düğüne katılanlar piste çıkarak doyasıya eğlendi. Yeliz Cüneyt çiftinin mutluluğuna renk kattı.

Biz de Edirne Ajans ailesi olarak, Yeliz- Cüneyt çiftinin bir yastıkta kocamalarını ve ömür boyu mutlu olmalarını dileriz.

 

 193 total views,  2 views today

Next Post

Turgut Terzi “ Bu Yılın Kurak Geçmesi Hepimize Ders Oldu”

Terzi Tarım Yetkilisi Dr. Turgut TERZİ “Ekilen Tohum Çeşidinin Kurakta Verimi Etkilediğini “ Belirtti   Konu ile ilgili olarak yazılı açıklama yapan Dr.Turgut Terzi şunları kaydetti” Buğday hasadına yaklaştığımız bugünlerde yağışların az olması nedeniyle bir verim düşüklüğü beklenmektedir. Ayrıca mart ve nisan aylarını ılık ve yağışlı geçmesi kök boğaz ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp