Yeni Atanan İlçe Başkanlarının Yetki Belgelerini Başkan İba Verdi

admin

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa İlçelerinde atamaları yapılan yeni Mahalle Başkanlarına yetki belgelerini verdi. Yeni başkanlara görevlerinde başarılar dileyen İba, hep birlikte daha başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve beraberindeki heyet, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa’daki ilçe başkanlıklarına ziyarette bulundu. Teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Başkan İba, yapılacak projeler hakkında istişarelerde bulundu.AK Parti Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde bazı mahallelerde değişikliğe giderek yeni mahalle başkanları atadı. Havsa’da 6, Süloğlu’nda 4, Lalapaşa’da ise 1 mahalleye yeni mahalle başkanları ataması gerçekleştirildi. Yeni projeler hakkında görüşüldü. Başkan İba, atama belgelerini düzenlenen törenle yeni başkanlara takdim etti

. İba, sonrasında mahalle başkanları ile bir araya gelerek hem ilçeler hem de Edirne için yapılabilecek projeleri görüştü. Ziyaretlere Lalapaşa ilçesi ile başladıklarını ifade eden İba, “İlçe teşkilatımızda, Mahalle Başkanlarımızın atamalarını gerçekleştirdik. Her biri bu dava için canla başla çalışmaya hazır; milli iradenin bir neferi olan yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Birlikte yürüyeceğiz! Süloğlu ve Havsa ilçemizde de aynı ışık, aynı dava aşkı ile gözleri parlayan Mahalle Başkanlarımızın atamalarını tamamladık. Allah, birlikte yürüdüğümüz bu yolda hepsini muvaffak etsin! Durmak yok, yola devam!” ifadelerini kullandı.

İba’dan Lalapaşa Belediye Başkanı Arslan’a ziyaret

Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan’ı makamında ziyaret eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ilçeye ve kente yapılacak yenilikler ile çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Görevi devreden mahalle başkanlarına bugüne kadar vermiş oldukları hizmetleri nedeniyle teşekkür eden İba, “Görevi devralan mahalle başkanlarımızın da sorumlu oldukları mahallelerde partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphemiz yok. Başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” Şeklinde konuştu. Başkan İba, Havsa Belediye Başkanı Av. Balkan ile bir araya geldi. Başkan İba ve beraberindeki heyet Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan’ı ziyaret etti. Balkan, İba’ya Havsa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi verdi.

İlk basamak olarak görülen mahalle çalışmalarını önemsediklerini aktaran Başkan İba, “Birlikte yaşadığımız, havasını soluduğumuz memleketimize daha iyi hizmet verebilmek, sorun ve sıkıntıları birlikte çözebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahalle başkanlarımızda mahallelerimizin sorunlarını tespit ederek, bölge halkının talep ve isteklerine çözüm üretmek için çalışıyorlar. Bizler de mahalle başkanlarını çok önemsiyoruz. Teşkilatımız ile birlikte dünden daha fazla çalışıp, kalıcı hizmetlerimize yenilerini ekleyerek bize emanet edilen bu görevin gerekliliklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Ataması yapılan yeni mahalle başkanları; Havsa’da Helvacı Mahallesi Başkanı Meryem Aydoğdu, Cumhuriyet Mahallesi Başkanı Hilmi Kılıçarslan, Yeni Mahallesi Başkanı Murat Çiçek, Hacı Gazi Mahallesi Başkanı Naci Değer, Hacı İsa Mahallesi Başkanı Halil Özsevimli, Varoş Mahallesi Başkanı Atike Aladağ atandı.Süloğlu Merkez Mahallesi Başkanı Ferit Çolak, Yeni Mahallesi Başkanı Seyit Devecioğlu, Şafak Mahallesi Başkanı Kemal Ceryan, Cumhuriyet Mahallesi Hüseyin Altay atanırken Lalapaşa Merkez Mahallesi’ne Muammer Ergin atandı.

 1,019 total views,  41 views today

Next Post

BELEDİYE MECLİSİ NİSAN AYI TOPLANTISI YOĞUN GÜNDEMLE GERÇEKLEŞTİ

Edirne Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Belediyenin 2020 yılı faaliyet raporunun da görüşüldüğü toplantıda dördü gündem dışı olmak üzere 28 madde karara bağlandı.Toplantıda ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan otopark yönetmeliği değişikliği görüşüldü. Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Çevre ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp