Yeni hizmet araçlarımız yollarda

admin

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yıl içinde alınan 5 adet arazi aracı, Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN’ in katılımıyla hizmete alındı.

tarım il müdürlüğü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan Vali Şahin; İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından alınan 5 adet pikap ve 1 adet Gıda numune aracı ile köylümüze daha iyi ve hızlı bir hizmet verileceğini ifade etti. Şahin, “bu araçları hizmete almakla köylünün ayağına gidileceğini köylülerin ayağına ne kadar çok gidilirse bundan Türkiye kazanacak, Edirneliler kazanacaktır” dedi.

tarım il müdürlüğü (1)

 

 

 

 

 

 

 

Gerçekleşen programı, Edirne Vali Dursun Ali ŞAHİN, Vali Yardımcı Şenol Levent ELMACIOĞLU, İl Müdürümüz Sayın Orhan SARI, Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai CANIM, ve Edirne Damızlık Sığı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTİN, katıldı.

tarım il müdürlüğü

 

 

 

 

 

 

 

Toplantının ardından etkinliğe katılanlar Serdar Hüseyinca’nın işletmesini yaptığı Taşhan Et Mangal Bahçe’de düzenlenen iş yemeğine katıldılar.

tarım il müdürlüğü (3)

 

 

 

 

 

 

DSC_6010

 

 211 total views,  2 views today

Next Post

Karaca’dan Edirne Ajans’a ziyaret

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi, Karaca Tarım Ürünleri Tic. Ve San. Ltd.Şti. Sahibi Eray Karaca Edirne Ajans Medya Grubu’nu ziyaret etti. Edirne Ajans Medya Grubunun birimlerini gezen Karaca Şirket Müdürümüz Necmi Engin’den faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldı. Edirne Ajans Medya Grubunu yeri ve konumu açısından tebrik eden Karaca sözlerine şöyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp