Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi

admin

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (5)

 

 

 

 

 

 

Edirne Yeni  Küçük Sanayi Sitesi Esnafları Yönetimi  Eski  Sanayi  sitesi Sosyal Tesislerindeki  Keyif Düğün Salonunda sanayi setesi esnafları için  bir iftar yemeği   düzenledi. Esnafların  İftar yemeğine  Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları   Başkanı Emin İnağ, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özçuhacı   Edirne   Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Erbey Kılıç, Edirne Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, İnşaatçılar Odası Başkanı  Mehmet Özkan, Demirciler ve Kaynakçılar Odası Başkanı  Hayri Sonterler,  Ticaret ve Sicil Müdürü  İsmail Eser,  Eski Sanayi Sitesi yönetim Kurulu  Başkanı  Erol Özçakır, İle Eski ve Yeni Sanayi sitesindeki  esnaflar katıldı. Yeni  sanayi Sitesi Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Üstev ve  yönetim kurulu üyeleri iftar yemeğine gelen  konukları kapıda  karşılayıp hoş geldiniz dedi.

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (2)

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Üstev iftar yemeği öncesi yaptığı kısa konuşmada iftar yemeği davetlerine gelen esnaf arkadaşlarına  ve diğer konuklara  hoş geldiniz dedi ve her yıl esnafların böyle iftar yemeklerinde bir araya gelmelerini   amaçladıklarını,  bu tür  toplantıların esnaflar arasında birlik ve beraberliği sağlamada  yararlı  olacağını söyledi  Üstev, Böyle ve  benzeri  etkinlikleri gelenek haline getirmeyi hedeflediklerini  belirtti.

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (6)

 

 

 

 

 

 

 

Eski Sanayi Sitesi esnaflarının iftar yemeğinde olduğu gibi Yeni Sanayi Sitesi esnafları yönetiminde organize edilen  iftar yemeğine de katılan  Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan, eski ve yeni sanayi sitelerinde görev yapan esnaflarımız halka aynı amaçla hizmet  sunan emekçileridir halka önemli hizmet sunuyorlar. Onların böyle ortaklaşa düzenledikleri  etkinliklerinde bulunmak  biz mahalli idare yöneticilerinin vazgeçilmek görevidir.

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (3)

 

 

 

 

 

 

 

Esnaf arkadaşlarımızın arasından bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu arada esnaf arkadaşlarımın  belediye ile ilgili sorunlarını dinleme fırsatını buluyorum” dedi

Eski Sanayi Sitesi esnafları  yönetiminin düzenlediği  İftar yemeği İmamının duasının ardından sona erdi.

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (1)

 

 

 

 

 

 Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (4)

 

 

 

 

 Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (7)

 

 

 

 

 

 

Yeni Sanayi Sitesi esnafları iftar yemeğinde biraya geldi   (8)

 109 total views,  5 views today

Next Post

Gaytancıoğlu’ndan seçimin ardından yoğun çalışma temposu

CHP Edirne Milletvekili Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu 30 Haziran 2015 Pazartesi günü Edirne’deki günlük tüm yerel gazeteleri ziyaret ederek, seçim sürecinde ve sonrasında sürekli kendilerini takip ettikleri ve halkı bilgilendirmek amacıyla gece gündüz çalıştıkları için basın emekçilerine teşekkür etti. Yerel Basın’ın da koalisyon tartışmaları nedeniyle bir gözlerinin Ankara’da olduğunu belirten Gaytancıoğlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp