YENİ SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

admin

Geçtiğimiz Ay, Belediye Başkan Yardımcıları Hüsnü Güler, Yaver Tetik ve daire müdürleri ile birlikte Yeni Sanayi Sitesini ziyaret ederek sorunları yerinde tespit eden Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan Çiftçi ve Yönetimi ile birlikte Sanayi sitesinin her noktasını tek tek gezip sorunları yerinde incelemiş en kısa zamanda çalışmalara başlayıp özellikle yolların asfaltlanacağı sözünü vermişti.


Önceki Gün Yeni Sanayi sitesine adeta çıkarma yapan ve siteyi bir anda asfalt şantiyesine çeviren Edirne Belediyesi Fen işleri Ekipleri Sanayi sitesi içerinde asfaltlama çalışmalarına başladı. Gün boyunca Fen İşleri ekipleri ile birlikte çalışmaları yakından takip eden Başkan Ayhan Çiftçi, sitemizin içerisindeki tüm aksaklıklar büyük bir hızla giderileceğini söyledi.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan çiftçi; “Belediye Başkanımız Recep Gürkan ve ekibi Sanayi sitemizde inceleme yapmış, o soğuk havada sitemizin her noktasını gezerek sorunları kendisine iletmiştik. Sağ olsun başkanımız sözünde durdu ve bugün sitemizde asfaltlama çalışmaları başladı. Bundan 1 hafta önce su tesisat bağlantı çalışmaları vardı. Kısa bir süre içerisinde Sanayi sitemizde asfaltlama çalışması sona erecek. Esnafımız ve bizler de bu gelişme ve çalışmalardan dolayı büyük mutluluk duyduk. Başta Belediye başkanımız olmak üzere, Başkan Yardımcılarımıza ve Belediye personelimize sitemiz ve esnafımız adına teşekkür ederiz.”dedi.

 767 total views,  5 views today

Next Post

Vali Ekrem Canalp; Ailemiz Yeni Evinin İçerisine Evladıyla Ya da Evlatlarıyla Beraber Girecekler

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Havsa ilçesine bağlı Şerbettar köyünde evleri yanan aileyi ziyaret etti. Elektrik kontağından çıkan yangınla küle dönen evde incelemelerde bulunan Vali Canalp, Rasim ve Hatun Balcı, çiftine geçmiş olsun dileklerini ileterek evlerinin devlet eliyle tekrar yapılacağının, çiftin devam eden tüp bebek tedavilerinin ise özel bir hastane tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp