YENİ SANAYİ SİTESİNDE SEÇİM HEYECANI

admin

S.S. Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi  İşletme Kooperatifinin  Genel Kurulu  08 Ağustos Pazar Günü 1.Küçük Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda gerçekleşecek. Hayri KÜP ve Ayhan Çiftçi’nin aday olduğu seçimde nefesler tutuldu.

“İKİ ADAY DA SEÇİME İDDİALI HAZIRLANIYOR”

İki adayında güçlü olduğu Kongrede  yeni başkanın seçimi az farkla kazanacağına dikkat çekiliyor.  Demir Ustası olan Yeni Sanayi Sitesi Başkan Adayı Hayri KÜP’ün  Geçmiş dönemde yönetimdeki tecrübesi, Sanayi Sitesinde ki esnafla olan yakınlığı, Güçlü yönetim Aday kadrosu ile kongreye iddialı hazırlanan isimler arasında yer alıyor..

Öte yandan  Motor Ustası olan Ayhan Çiftçi’nin de yönetimdeki tecrübeli görev süreci, Güçlü Yönetim aday listesinin yanında Sanayi esnafı ile olan ilişkisi kongre sürecinde  güç  vermeye devam ediyor.

 “EFSANE BAŞKAN  FİREK ÜSTEV ADAY OLMAYACAK”

370 üyesi olan  S.S. Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi  İşletme Kooperatifi’nde  6 dönem üst üste  Başkanlık yapan efsane isim Fikret Üstev, yeni dönemde başkan  adayı olmayacağını ifade ederek; “Uzun yıllar boyunca Sanayi sitemizde görev yaptık. Görev yaptığımız süre içerisinde  Dönemin Valileri, Emniyet Müdürleri ve Belediye Başkanlarımız olsun, aynı şekilde Kamu Kurum Müdürleri ve Oda Başkanlarımız ile büyük bir uyum içerisinde çalıştık. Sanayi sitemizde güzel  hizmetlere imza attık.  Bundan sonra bayrağı arkadaşlarımıza devrediyorum. Aday olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.” dedi.  

08 Ağustos  2021 Pazar günü Gerçekleşecek olan S.S. Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi  İşletme Kooperatifin Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlık görevine Beyaz liste ile Aday Olan Hayri KÜP’ün listesi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil:   Hayri KÜP,  Ersin DİNÇ,  Muharrem KENKER,  Ersin SELVİ, Necdet KULA,  Kazım İNCE, Mehmet İZİN

Denetim Kurulu Asil: Hüseyin ZAY,  Semih BİÇER,  Kaan TAŞAR

Diğer Aday Ayhan Çiftçi’nin Listesi

Yönetim Kurulu Asil:   Ayhan Çiftçi, Adnan Taşkın, Emrullah Kırcan, Necip Pazarcı, Varol Yence, Salih Yeşilkurt, Müjdat Öner

Denetim Kurulu Asil: Birol Demiray, Cengiz Taş, Serhat Ardalı, Güray Duvan

 1,221 total views,  5 views today

Next Post

Saadet Partisi Aylık İl Divan Toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

· Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı aylık il divan toplantısı, önceki gün akşam gerçekleştirildi.· İl ve İlçe Yönetimlerinin yoğun katılımlarıyla açık hava ortamında yapılan toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Av. Sinan Tekin, ülkemizde son zamanlarda birbiri ardına yaşanan afetlere değindi.· “Toplantıya katılan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa iriş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp