Yeni Yerimizi İlk Ziyaret Eden Belediye Başkanı “Erol Atik” Oldu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Gazetemizi yeni yerinde ilk ziyaret eden belediye başkanı, Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik oldu. Edirne Ajans’ın yeni yerinin Edirne’ye layık bir yer olduğunu kaydeden Atik, ziyareti sırasında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Özellikle yeni yere taşınmanız, böyle güzel, Edirne’ye layık bir tesise kavuştuğunuz için sizleri kutluyorum. Sizlerin mutluluğunu paylaşmak için ziyaretinize geldim. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Yeni yerinizi görünce bu yerde hizmet vermenin daha rahatlıkla yapılacağını görünce bir oh çektim.

EROL ATİK - EDİRNE AJANS ZİYARET (3)

Bu güzel mekanda yapacağınız hizmetler ve bölge haberlerinin halka ulaşmasında farkındalığı ortaya koyacaksınız. Bu da ayrıca bizleri mutlu ediyor. 2013 yılında Süloğlu Belediyesi olarak çok güzel çalışmalarımız oldu. Önümüzdeki yıl da daha fazla hizmet vermek için gayret göstereceğiz yeni yılla birlikte çalışmalarımıza başlayacağız. 2014 yılı bizim için daha aktif ve daha yoğun çalışma içinde geçeceğimiz bir yıl olacak. Biz ilçe olmak ve şehirleşmek istiyoruz. İlçede var olan eksiklerimizi bir an önce tamamlamak istiyoruz. İlçemizdeki vatandaşlarımızın yaşam koşullarını daha iyi düzeye getirmek gayreti içindeyiz. İnsanların sorunlarını yerinde ve kaynağında çözmek istiyor ve de çözüme kavuşturuyoruz. Geçtiğimiz hafta Cuma günü ilçemize bir spor tesisi kazandırdık. Sentetik çim halı saha ihalesi yapıldı.Y eni yılın ilk ayında yapımına başlanacak. Böylece ilçedeki sportif yatırımları konusunda bir mesafe daha almış olacağız.

EROL ATİK - EDİRNE AJANS ZİYARET

Bu yıl da yatırımların arkası gelecek. Şimdi sıra yüzme havuzunda. İlçemizde bir yüzme havuzuna ihtiyaç var. Onu da önümüzdeki yıl gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Herkes bizi tanısın ve ilçemiz hakkında bilgi sahibi olsun arzusundayız. Biz Edirne’ye bağlıyız, ilimizden kopma gibi bir sorunumuz yok. Edirne ile ilişkileri geliştirmek daha sağlıklı hizmet almak aruzsundayız. Süloğlu olarak her geçen gün şehirleşiyoruz. Şehirleşme kriterlerini yükseltiyoruz. Bugün Edirne Ticaret Borsasına ziyaretim oldu. Başkanımızla görüştük ilçemizde mevcut hizmetlerin kalıcı olmasını arzuluyoruz. Edirne Ticaret Borsasının ilçemizde yatırım yapması arzusundayız. Bu konuda belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik. Borsanın ilçemizde kantar kurması hizmet yapacak depoların ve tesislerin kurulması yönünde Belediye olarak gerekeni yapacağız. Halkımızın ticaretini kolaylaştırmak amacındayız.

EROL ATİK - EDİRNE AJANS ZİYARET (4)

Buğday ve diğer ürünlerin ilçemizde alım satımının kolaylaştırılmasını arzuluyoruz. Bu da ilçemizin kalkınması için çok önemli. Bu kurumun varlığı bölgede hissedilmedi.bunun ihtiyaç olduğunu belirledik en kısa zamanda yatırımın gerçekleşmesini arzu ediyoruz.Borsa Başkanımız ve Meclis Başkanımız bu konuya olumlu yaklaştılar. Onlara da ilçem adına teşekkür ederim. Bu bölgemiz açısından yararlı olacak. Ürünlerimizin yerinde ticaretinin yapılması önemli. Bölgemizde hayvancılık tesisleri de süratle gelişiyor. Bölgemizde Süloğlu Barajı nedeniyle sulama imkanları da yüksek. Sulamada önümüzdeki yıl kapalı sisteme geçilecek. yine bölgemizde göletlerimiz var Organize sanayimiz gelişmekte. Biz halkımız için hizmet için ne gerekiyorsa yapma gayreti içindeyiz. Halktan kopuk yaşamak mümkün değil, İlçemizdeki kurumlarla ortak hareket ederek sorunları çözüyoruz. Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Bizim ihsanımızın daha fazlasına hakkı olduğu inancındayız. Önümüzdeki yıl yatırımlarımız artarak sürecek.” Dedi. Atik ;”2014 yılının tüm insanlık alemine, milletimize birlik ve beraberlik getirmesini, kardeşliğimizin gelişmesini, bugüne kadar süren huzurlu yaşamımızın artarak yayılmasını, ülkenin ekonomisinin gelişmesini tüm işten dileklerimizle arzu ediyor, tüm insanlarımıza her şeyin gönüllerince olması dileklerimi sunuyorum” dedi.

EROL ATİK - EDİRNE AJANS ZİYARETkpk

 

 

 

 115 total views,  5 views today

Next Post

DURUER BİR YILLIK ÇALIŞMAYI DEĞERLENDİRDİ

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Valisi Hasan Duruer bir yıllık çalışmalar konusunda yaptığı açıklamada “Balkanlara yönelik çalışmalar ile Edirne’nin merkez yapılması çalışmaları devam ediyor”dedi. Edirne’ye daha çok turist gelmesi için gayret gösterilmesi gerektiğini belirten Duruer,Gençleri kötü alışkanlıklarda kurtarmak için her semte spor tesisleri yapmayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp