Yeni Yıla Doğru

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer, toplumsal sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının 2013 yılında da hakim olmasını temenni etti.

Edirne Valisi Hasan Duruer, toplumsal sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının 2013 yılında da hakim olmasını temenni etti.

Vali Duruer, yayımladığı yeni yıl mesajında, her yeni yılın getirdiği iyimserlikle, herkesin kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük yeni umutlar ve yeni beklentiler içinde olduğunu belirtti.

Birlik ve beraberliğin daha da güçlenerek devam edeceğine inancının tam olduğunu ifade eden Duruer, şunları kaydetti:

“En büyük değerimiz olan ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2013 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, halkımızın daha mutlu, daha huzurlu ve güvenli günler yaşayacağına olan inancımız tamdır. Bu kapsamda olmak üzere; toplumsal sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının yeni yılda daha hakim olması en büyük dileğimdir.

2013 yılında ilimizin tarih, kültür ve doğal güzelliklerinin yanı sıra coğrafi, ekonomik ve turistik değerlerini de kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Edirne’nin her yönüyle marka bir kent haline gelmesi en önemli hedefimiz olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bu vesile ile Edirne’de yaşayan bütün hemşehrilerimin,her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 281 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Emniyetinden ‘Noel Baba’ Operasyonu

Edirne Emniyet Müdürlüğü KOM şube ekipleri Otoban turnikelerinde yaptığı ve ‘Noel baba’ adı verilen uygulamada, bir otobüste yapılan aramada, yeni yılda eğlence yerlerinde satılacağı belirlenen 2 kilo 661 gram bonzai ele geçirdi. Uyuşturucu maddeye el konulurken, M.A. ile K.A. gözaltına alındı. Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp