“Yeni yılınız kutlu olsun”

admin
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yayınladığı yeni yıl mesajında, tüm insanlığa barış ve kardeşlik diledi.     
image
  
          Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yeni yıl mesajında şunları kaydetti: “Yepyeni bir yıla girerken, hepimizin yüreğinde barış ve kardeşliğe dair umutlar yeşeriyor. Acısı ve tatlısı ile bir yılı daha geride bırakırken, kentimiz için zor ama güzel bir yılı geride bıraktığımızı düşünüyorum. Edirne Belediye Başkanlığı olarak tüm meclis üyelerimiz, çalışanlarımızla birlikte, Edirne Halkımızın bizlere layık gördüğü sorumluluğu büyük görevleri yerine getirdik. Tüm ekibimle birlikte, halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmeyi ve kentimizin bulunduğu noktadan daha da parlak noktalara çıkartmayı hedefledik. Yine kentimizin başlıca ana sorunlarına çözüm bulma yolunda projelerimizin birçoğunu hayata geçirdik ve birçok projemizde devam etmekte. 
          Bu yola çıktığımız ilk günden itibaren ifade ettiğimiz gibi, Edirne Halkıyla birlikte, kentimizin sorunlarına çözümler bulmaya çalıştık. Demokratik, şeffaf, katılımcı, hesap verebilir bir yönetim anlayışımızla Edirne’nin geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlayarak, ‘Ben değil, biz’ olduk.
          Yeni yılda da, daha güzel, daha zengin, daha mutlu ve yaşanabilir bir Edirne’yi hayata geçireceğiz. Bu düşüncelerle, 2015 yılının tüm halkımıza mutluluk ve huzur getirmesini diler, tüm dünyada barış ve kardeşliğin hüküm süreceği günlerin tohumların atılmasını temenni ederim.” 

 209 total views,  2 views today

Next Post

Dinar, Hasta Hakları Kurul üyesi oldu

Ciğerci Bahri olarak bilinen  Ciğerciler Dernek Başkanı Bahri DİNAR Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİOĞLUNUN  önerisiyle Hasta hakları Kurulu üyeliğine seçildi.               Edirne Valiliğinde yapılan toplantıda hasta hakları üst kurulu oluşturuldu. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamaya göre; “ Hasta  Hakları  Yönetmeliğinde değişiklik yapılarak,  08.05.2014  tarih […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp